17 yaşındaki kıza yaptıkları şoke etti!

17 yaşındaki kıza 8 ay işkenceyle fuhuş yaptırdı!

20 Ekim 2015 Salı 21:45
17 yaşındaki kıza yaptıkları şoke etti!

Adana'da 8 ay önce kafede çalışan 17 yaşındaki kızı kandırıp eve kapatan hem fuhuş yaptırdığı hem de işkence yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı. 
 
Olay, Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, 37 yaşındaki M.D., Turgut Özal Bulvarı'nda gittiği kafede çalışan 17 yaşındaki S.S.Ç. ile arkadaş oldu. Bir süre sonra M.D., kız çocuğunu kandırıp evine götürdü. Burada kıza tecavüz eden M.D. 100 lira karşılığında fuhuş yaptırmak istedi. Ancak S.S.Ç karşı çıkınca, işkence yapıp darp etti. Genç kız, ölüm korkusuyla M.D.'nin bulduğu müşterilerle 100 lira karşılığında birlikte oldu. Bu sırada S.S.Ç.'nin ailesi de kızları eve gelmediği için polise giderek kayıp başvurusunda bulundu. Aradan 8 ay geçmesine rağmen kız çocuğu bir türlü bulunamadı. Bu sırada M.D., S.S.Ç.'ye hem işkence yapıp hem de fuhuş yaptırmaya devam etti. 
 
KİLİTLİ ODADA, BAĞLI HALDE BULUNDU

 
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği'ne M.D. isimli bir kişinin yaşı küçük kıza zorla fuhuş yaptırdığı ihbarı geldi. Polis bu ihbarla harekete geçerek M.D.'nin evine baskın yaptı. Yapılan baskında M.D'yi evde gözaltına aldı. Evin kilitli odasında da kız çocuğu bağlı bir şekilde bulundu. 
 
İŞKENCE VE FUHUŞ...

 
İşkenceden dolayı kolları yara içinde olan genç kız hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. M.D. ise emniyete getirildi. S.S.Ç. tedavisinin ardından çocuk şube müdürlüğüne götürülerek ifadesi alındı. Genç kızın, M.D.'nin kendisini kandırıp evine götürdüğünü burada tecavüz ettiğini daha sonrada işkence yapıp, ölümle tehdit ederek fuhuş yaptırdığını söylediği öğrenildi. M.D. ise kızı sevdiğini, evlenmek istediğini fuhuş yaptırmadığını ileri sürdü. İfadesinin alınmasının ardından adliyeye sevk edilen M.D. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »