3 yıllık teklif aldım

Roberto Mancini'nin Galatasaray'dan ayrılmasından sonra 1 numaralı aday olarak görülen ancak Shakhtar'da kalacağını resmi olarak açıklayan Mircea Lucescu Rumen basınına konuştu.

23 Haziran 2014 Pazartesi 0:19
3 yıllık teklif aldım
Teknik direktör Roberto Mancini'nin istifa etmesinin ardından Galatasaray'ın başına geçmesine kesin gözüyle bakılan, ancak tercihini Shakthar Donetsk'te kalmaktan yana kullanan Lucescu, Galatasaray'ın kendisine olan teklifin 3 yıllık olduğunu söyledi.

"Galatasaray ile sözleşme imzalamaya ne kadar yakındınız?" sorusuna artık bu konuları konuşmanın anlamsız olduğu yanıtını veren deneyimli hoca, "Karar verildi. Bu saatten sonra transfer konusunu konuşmanın anlamı yok. Ancak şunu da netleştirmeliyim; Shakthar'da geçen seneki koşullar altında devam ediyorum. Ücretime zam yapılması gibi bir durum söz konusu değil. Ayrıca ben, bu tür konuların pazarlığını başkan ile direkt yaparım. Araya menajer ve temsilci sokmam. Galatasaray bana 3 yıllık sözleşme teklif etti ancak ben burada kalmaya karar verdim. Bu kulüple işim henüz bitmedi" diye konuştu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »