21 Haziran 2018, Perşembe

46'ıncı kez basılınca parti değiştirdiler!

Adana'da Güven Parti il binasını kullanmayı bırakıp, Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi il binasında kumar oynatılmaya başlandığı iddiasıyla düzenlenen operasyonda il başkanının da aralarında bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. 78 kişiye kumar oynamaktan para cezası uygulandı.

19 Kasım 2014 Çarşamba 2:51
46'ıncı kez basılınca parti değiştirdiler!
Merkez Seyhan İlçesi Seyhan Caddesi'ndeki bir binada tombala oynatıldığı bilgisini alan Ahlak Bürosu ekipleri, operasyon için harekete geçti. Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi İl Başkanlığı tabelasının asılı olduğu binayı takibe alan polis, dün akşam saatlerinde baskın düzenledi.

PARTİ DEĞİŞTİRDİLER

Yapılan operasyonda, kumar oynayan 103 kişi yakalandı. Yapılan aramada tombala topları, kartlar, projektör makinesi ile çok sayıda pul ele geçirildi. Partinin İl Başkanı Fevzi T. ile daha önce 46 kez kumar baskını yapılan Güven Partisi'nde kumar oynatan kişilerin de aralarında bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin Güven Partisi'ne sık sık kumar baskını yapması nedeniyle Milliyetçi İrade Yükseliş Partisi'ne katılıp, kumar faaliyetlerini burada yürüttüğü belirlendi.

Kumar oynarken yakalanan 103 kişiye 189'ar lira para cezası kesildi. Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan 11 şüpheli ise 'kumar oynamak için yer temin etmek, kumar oynatmak ve haksız kazanç elde etmek' suçlarından adliyeye sevk edildi. sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye çıkartılan zanlılar, görüntü alan gazetecilere saldırmak istedi, polis güçlükle engel oldu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »