5.5 inçlik iPhone 6 görüntülendi!

iPhone 6 hakkında söylentiler ve sızıntıların ardı arkası kesilmezken apple'ın son modeli hakkında bir yepyeni görüntüler paylaşıldı....

19 Ağustos 2014 Salı 3:11
5.5 inçlik iPhone 6 görüntülendi!

Apple hala resmi bir açıklama ile 5.5inçlik iPhone 6düşüncesini doğrulamasa da şimdi size göstereceğimiz bu fotoğraflar bu modelin habercisi.
 
Son gelen söylentilere göre Apple’ın 9 Eylül’de tanıtacağı iPhone 6 modellerinden birinin ismi iPhone 6L olacak. Bu bilgi ilk kez duyulmuş olsa da düşününce tabii ki mantıklı geliyor. Çinde bir sitede yayınlanan bu bilgilere göre iPhone 6 ‘nın 5.5 inçlik modeli 2915 mah kapasiteye sahip bir bataryaya sahip olacak. Bu büyük ekrana çok daha büyük bir batarya geleceği düşünülüyordu ancak 2915 mah kapasite kimse tarafından beklenmiyordu. Eğer bu söylentiler doğruysaApple’ın en büyük hamlesini iPhone 6L ile yapacağı çok açık. Ancak şunu da hatırlatmak gerek büyük batarya fazla şarj süresi anlamına gelmiyor. Belki de Apple yeni modelinde daha fazla sensör ve daha fazla özellik kullanacak ve batarya ömrü yine aynı kalacak. Kısacası batarya hakkında net konuşabilmemiz için 9 Eylül’ü beklememiz şart.
 
Çinli kaynaklardan gelen diğer bilgi de iPhone 6’nın 5.5inçlik modelinin ön paneli ile ilgili. Bu konuda söylenecek pek bir şey yok çünkü panellerin bundan farklı olması zaten beklenmiyordu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »