25 Haziran 2018, Pazartesi

Acun Ilıcalı'dan 2014 müjdeleri

İzleyenleri ekran başına kilitleyen programlara imza atan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı yeni projelerini açıkladı. O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarının yeni jüri üyeleri ile bomba gibi döneceğini anlatan Acun Ilıcalı 2014 yılında yepyeni bir formatla program yapacağını duyurdu.

14 Ağustos 2013 Çarşamba 0:46
Acun Ilıcalı'dan 2014 müjdeleri
Reyting rekorları kıran yarışma programlarını Türkiye'ye getirerek izleyiciye keyifli saatler yaşatan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı 2014 yılında yepyeni bir formatla seyirci karşısına çıkacak. O Ses türkiye ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarında yapılacak yeniliklerle yeni sezona bomba gibi hazırlanan Acun Ilıcalı yeni projelerini anlattı.

Bir televizyon programına katılan Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'ye bomba bir jüri üyesinin dahil olacağını duyurdu. Ilıcalı, yeni ismi çok yakında açıklayağını söyledi.

"YETENEK SİZSİNİZ ÇOK FARKLI OLACAK"


Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Sergen Yalçın'ın yerine gelen tiyatrocu Eser Yenenler'in müthiş bir yetenek olduğunu ifade eden Ilıcalı, "Yetenek Sizsiniz'de artık yeni bir dönem başlıyor. Sergen çok sevdiğim birisi. Kendisiyle iki yıllık anlaşma yapmıştık ve sona erdi. Yeni jüri üyesi Eser Yenenler'i O Ses Türkiye'nin yılbaşı programında görmüştüm ve hayatımda Cem Yılmaz'la birlikte beni en çok güldüren kişi olmuştu. Eser müthiş bir yetenek ve ondan sonra takip ettik kendisini anlaştık yeni sezon için. Eser forvet olacak golleri atacak, Hülya ve ben ise forvet arkası olacağız" şeklinde konuştu.

"SURVİVOR İÇİN EYLÜL'DE ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR"


Survivor'un yeni sezon çalışmalarına henüz başlamadıklarını söyleyen Ilıcalı, "Survivor için Eylül ayında çalışmalara başlayacağız. Şu anda ne aklımızdan geçen ne de anlaştığımız birisi var" dedi.

"2014'TE YEPYENİ BİR PROGRAM GELİYOR"


Yeni sezondaki Survivor, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz yarışmalarının ardından yeni bir projeye başlayacaklarını da açıklayan Ilıcalı, 2014 Haziran ayında çok değişik formattaki bir programla ekranda yer alacaklarını kaydetti.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »