Acun Ilıcalı'dan canlı yayında itiraf!

Acun Ilıcalı'dan ilginç bir Zafer Mete itirafı geldi. Yapımcı ve medya patronu Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasını küçümseyenlere canlı yayında yanıt verdi. Acun Ilıcalı'nın futbol üzerinden verdiği örnek dikkati çekti.

19 Nisan 2016 Salı 19: 9
Acun Ilıcalı'dan canlı yayında itiraf!
Acun Ilıcalı'dan Survivor yarışmasını eleştirenlere yeni yanıt geldi. TV8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programına konuk olan Acun Ilıcalı, "Bazı insanlar akıllarınca bizim programımızı küçümsemeye çalışıyor. Ben buradan soruyorum; 22 kişi bir topu kaleye sokmaya çalışıyor. Bunun adı da futbol. Bu çok vasıflı bir Oyun da, bunu saatlerce konuşabiliyoruz da, Survivor'ı konuşamıyor muyuz?" sözleriyle Survivor yarışmasını eleştirenlere tepki gösterdi.

Ünlü yapımcı, "İngilizler'in bir gün canları sıkılmış, çimende topa benzeyen bir şey varmış. Birisi 'topu o kaleye sokalım' demiş, diğeri de 'Karşı kaleye sokalım' demiş. Buradan futbol çıkmış. Daha üç gün önce Fenerbahçeli bir futbolcu maçta oynamadı. Biz de 'Semih burada oynamıyor' diyoruz. Çok farklı mı, değil" ifadelerini kullandı.

*Fenerbahçe forması giyen Caner Erkin, 13 Nisan Çarşamba günü Galatasaray ile Türk TelekomArena'da oynanan dev derbide ilk 11'de yer almadığı için teknik direktör Vitor Pereira ile tartışmış ve kadroda yer almamıştı.

ZAFER İTİRAFI

Acun Ilıcalı, Semih Öztürk'le kavga ettiği için diskalifiye olan Zafer Mete hakkında ise "Zaten en yakın olduğum yarışmacıya en ters davranan bir yapım var. Bizim bir yarışmada bir yarışmacıya yakın veya uzak olmamızın asla etkisi olamaz. Onu yaptığım zaman Survivor'ın ve Acun'un bittiği gündür. Zafer'le bir gün önce penaltı yarışması yaptık. Çok sempatik bir yarışmacıydı. En sevdiğim üç yarışmacıdan biri Zafer'di. Şimdi elendiği için rahatça söyleyebilirim. Ancak kimsenin gözünün yaşına bakamam. Kavga sonrası görüntülere baktım. 'Tehdit var elenmeli' dedik. Bir gün boyunca ağladı çocuk ama yapacak bir şey yok. Görüntülerin yüzde 80'ini yayınladık. Semih'e darbesi var mı diye merak ediliyorsa, darbesi yok. Bunu çıkan her yarışmacıya sorabilirsiniz. Mühim olan tehdidini ısrarla sürdürdü" şeklinde konuştu.  
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »