26 Mayıs 2018, Cumartesi

Acun'dan Survivor sürprizi !

Survivor'a günler kala Acun'dan sürpriz geldi. Acun Ilıcalı'nın sunacağı yarışması programı Survivor All Star 22 Şubat'ta başlayacak. Survivor'da açıklanan iki isim ise Nihat Doğan ve Pascal Nouma...

7 Şubat 2015 Cumartesi 5:40
Acun'dan Survivor sürprizi !
Suvivor Alln star başlıyor. Acun Ilıcalı'nın sürprizler bitmiyor. Son açıklanan isimler arasında Nihat Doğan ve Pascal Nouma var. İzleme rekorları kıran Survivor, Acun Ilıcalı'nın sunumuyla TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Biribirinden iddialı isimlerin yaşam mücadelesine ve kıyasıya çekişmesine sahne olan Survivor'ın Yarışma kadrosu bu kez deneyimli isimlerden oluşacak. Daha önce Survivor'a katılan isimlerin bir araya geleceği Survivor'da şampiyonlar, finalistler ve izleyicilerin aklında kalan isimler en iyi olmak için mücadele edecek.
 
Survivor All star ne zaman başlayacak?
 
Survivor All Star'ın başlaması için geri sayım başladı. Survivor'ın efsane isimlerinin katılımıyla ekranlara gelecek olan Survivor, 22 Şubat'ta TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.
 
Survivor All Star nerede çekilecek?
 
Survivor All Star, eşsiz doğasıyla büyüleyen Dominik Cumhuriyeti'nde çekilecek. Geçtiğimiz yıl büyük bir mücadelenin yaşandığı Dominik adalarında bu kez efsane isimlerin çekişmesi yaşanacak.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »