Adana'da bir ilginç yılbaşı gecesi!

Adana’nın gözde mekanlarından Sahne Adana’da yeni yıla Victoria’s Secret defilesine benzer çamaşır defilesi ile girildi. Önceden rezerve edilen masalarda mankenleri izleyen Adanalılar, defileden sonra sahneye çıkan yerel sanatçıların performansıyla coştular.

1 Ocak 2016 Cuma 20:49
Adana'da bir ilginç yılbaşı gecesi!
ADANA’da yeni yıl coşkusunu doyasıya yaşamak isteyenler eğlence mekanlarını doldurdu. Her yıl Uğur Mumcu Meydanı’nda kutlanan yeni yıl, bu yıl şehitler nedeniyle kitlesel olarak kutlanmadı.

Adana kent merkezinde yeni yıla saatler kala yılbaşını kutlamak isteyenler mekanlara koştu. Amatör müzisyenlerin şarkıları eşliğinde yeni yıla giren vatandaşlar, dans ederek gecenin tadını çıkardı. Yaşanan terör olayları ve şehitler nedeniyle kutlamaların iptal edildiği Uğur Mumcu Maydanı’nda polis, olası terör olaylarına karşı geniş güvenlik önlemi aldı. Eğlencenin iptal olduğundan habersiz olan bazı vatandaşlar, meydanı boş görüp eğlence mekanlarının yolunu tuttu. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne bağlı polislerin de görev aldığı alanı ziyaret eden AdanaEmniyet Müdürü Cengiz Zeybek, personel ve vatandaşların yeni yılını kutladı. dedektörköpeklerle Uğur Mumcu Meydanı’nda arama yapan polis, güvenliği en üst seviyede tuttu.

ÇAMAŞIR DEFİLESİ İLE KUTLADILAR

Adana’nın gözde mekanlarından Sahne Adana’da ünlü Victoria’s Secret defilesine benzer çamaşır defilesi ile yeni yıl kutlandı. Önceden rezerve edilen masalarda yerini alanlar defileyi beğeniyle izledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde yerel sanatçıların sahne aldığı eğlence mekanlarında yeni yılı kutlayan vatandaşlar, dans ederek gecenin tadını çıkardı. Mekanlardaki yeni yıl eğlenceleri, günün ilk ışıklarına kadar devam etti.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »