23 Mayıs 2018, Çarşamba

Adana'daki dehşette kahreden detay!

Adana’da mobilyacı 31 yaşındaki Serhat Ögelge, bir gün önce barışıp evine dönen eşi 30 yaşındaki Sinem ile kızları 3 yaşındaki Selen ve 6 aylık Simge’yi başlarına av tüfeğiyle ateş ederek öldürdü, ardından aynı silahla kendi başına ateş ederek yaşamına son verdi. Olayla ilgili kahreden detaylar ortaya çıktı.

25 Aralık 2014 Perşembe 2: 8
Adana'daki dehşette kahreden detay!

Merkez Seyhan İlçesi Seyhan Mahallesi’nde 2 katlı binanın zemin katında mobilya atölyesi bulunan Serhat Ögelge’nin başka bir müşteriye giden işçileri bugün saat 12.00 sıralarında işyerine geldi. Atelyenin kapalı olduğunu gören çalışanlar, binanın ikinci katında oturan ustalarının evine çıktı. İçeri giren işçiler, cesetleri görünce polise haber verdi.
 
Olay yerine gelen polis ve Cumhuriyet Savcısı, yatak odasındaki yatağında, üzerine yorgan örtülü Sinem Ögelge ile kucağındaki 6 aylık bebeği Simge, yerde ise büyük kızı Selen’in, diğer odada ise Serhat Ögelge’nin başlarından vurulmuş halde cesetlerini buldu.

ANNESİNİN KUCAĞINDA ÖLDÜRMÜŞ
 
Yapılan incelemede, Serhat Ögelge’nin eşi Sinem ve kucağındaki bebeği Sinem’i ve diğer kızı Selen’i av tüfeğiyle başlarına ateş ederek öldürdükten sonra diğer odaya geçerek aynı silahla başına ateş edip intihar ettiği belirlendi. Mobilyacının eşi ve kucağında öldürdüğü minik kızının cesetlerinin üzerine yorgan örttüğü de anlaşıldı. Yatağın yanında yerde bulunan Selen’in ise pijamalı olması dikkat çekti.
 
BİR GÜN ÖNCE EVE DÖNMÜŞTÜ
 
Acı haberi alarak eve akın eden yakınları ve komşuları ise sinir krizi geçirdi. Bazı komşuları, Serhat Ögelge ile eşinin her ailede olduğu kadar aralarında tartışmalar yaşandığı birkaç kez ayrılma aşamasına geldiğini, ancak sinir ilaçları kullandığını duyduklarını söyledi. Çiftin, Sinem Ögelge’nin ailesinin araya girmesiyle barıştığını ve dün akşam evine döndüğünü belirten komşuları, cinayet işlenecek kadar sorunları olmadığını da savundu.
 
Dün akşam kızlarını eve getiren baba Kemal Tekeke ile anne Nuray, olayı duyunca baygınlık geçirdi.
 
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »