21 Haziran 2018, Perşembe

Adnan Oktar, Çırağan Sarayı'nda iftar verdi

Adnan Oktar, A9 Televizyonu'nun düzenlediği, artık geleneksel hale gelen iftarda sevenleriyle Çırağan Sarayı'nda buluştu.

20 Temmuz 2014 Pazar 0:16
Adnan Oktar, Çırağan Sarayı'nda iftar verdi
Adnan Oktar, A9 Televizyonu'nun düzenlediği, artık geleneksel hale gelen iftarda sevenleriyle Çırağan Sarayı'nda buluştu.

Çırağan Sarayı'nın balo salonunda gerçekleşen iftara bir çok tanınmış sanatçı, işadamı, siyasetçi ve çok sayıda sivil toplum kuruluşunun temsilcileri katıldı.

>>> İFTARDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ <<<

A9 Televizyonu'ndan şu açıklama yapıldı:

SAYIN ADNAN OKTAR, A9 TELEVİZYONU’NUN DÜZENLEDİĞİ İFTARDA SEVENLERİYLE ÇIRAĞAN SARAYI’NDA BULUŞTU. 
18 Temmuz 2014

A9 Televizyonu’nun Sayın Adnan Oktar’ın ev sahipliğinde düzenlediği ve artık geleneksel hale gelen iftarda dostlarımızla buluştuk. Önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da Çırağan Oteli Balo Salonu’nda yaptığımız iftar davetinde yaklaşık 500 misafirimiz vardı. 

Her Parti’den Çok Sayıda Temsilci Bizimleydi
Ak Parti Kurucular Kurulu üyeleri ve milletvekilleri, halihazırda görevde olan müsteşar ve hükümet görevlileri, CHP milletvekilleri ile MHP’li temsilciler ile ve BBP’yi temsil eden bir heyet katıldı.

Dünya Medyası’ndan konuklar…
İftar davetimizde emekli büyükelçiler, konsoloslar ile Avrupa, Amerika ve İsrail’den de misafirlerimiz vardı. Yurtdışında bulunan büyük gazetelerin Türkiye’de bulunan editörlerinin yanı sıra, Fransız Radio France’ın programcıları da konuklarımız arasındaydı.

Üç Dinin ve Farklı Mezheplerin Temsilcileri İftarımızda Buluştu
İftar davetimizde Fener Rum Patrikhanesi temsilcisi, büyük cemaatlere sahip kilise rahipleri, bazı ilçe müftüleri, Dünya Ehl-i Beyt Vakfı Başkanı, Alevi kardeşlerimiz, Fethullah Gülen Hocaefendi’ye yakınlığı ile bilinen konuklarımız, İsmailağa Cemaati Vakfı’nı temsil eden katılımcılar ile Şeyh Nazım Kıbrısi Dergahı’ndan katılımcılar vardı.

Her Görüş ve Meslek Grubundan Dostlarımız Bizimleydi
Davetimize sanatçılar, iş adamları ve birçok hukukçu, emniyet görevlisi, vakıf-dernek başkanları, mimarlar, gazeteciler, yazarlar ve çok sayıda profesör ve akademisyen katıldı. Ayrıca pek çok sivil toplum kuruluşunun temsilcileri de  iftarımıza katılanlar arasındaydı.


Dünya Barışı Türk-İslam Birliği’ne Bağlıdır…
Sayın Adnan Oktar’ın masasında dünyadaki son gelişmeler konuşuldu. Dünya Barışı’nın ancak  Türk-İslam Birliği’nin hayata geçmesi ile sağlanabileceğini, dünya üzerinde yaşayan Müslümanların birlik olmasıyla özlenen barış ve sevgi ortamına kavuşulabileceğini dile getiren Sayın Adnan Oktar “İslam birliği bir sevgi birliğidir, muhabbet birliğidir, gönül birliğidir. Bu birliğin temeli sevgi, merhamet, hoşgörü, fedakarlık, yardımseverlik ve uzlaşıdır. Birliğin kurulmasıyla sadece Müslümanlar değil tüm dünya aydınlığa ve huzura kavuşacaktır” dedi.
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Harun Karaca, CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin,  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof. Dr. Zühal Topçu, MHP Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Prof. Dr. Yusuf Halaçoğlu, MHP Kütahya milletvekili Prof. Dr. Alim Işık, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Topbaş, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, ve Adana Valisi Hüseyin Avni Coş’a ve diğer dostlarımıza, katılamayacaklarını bildiren nazik telgrafları için teşekkür ederiz. 

İftarımıza katılan misafirlerimize ve Sayın Adnan Oktar’ın sevenlerine de mübarek Ramazan gününde bizi şereflendirdikleri için teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

>>> İFTARDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ <<<
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »