28 Mayıs 2018, Pazartesi

Adnan Oktar ve A9 Televizyonu'nun verdiği iftar öncesinde 'Türk-İslam Birliği' konuşuldu

Sayın Adnan Oktar ve A9 Televizyonu'nun verdiği iftar öncesinde Türk-İslam Birliği konuşuldu.

25 Temmuz 2014 Cuma 7: 9
Adnan Oktar ve A9 Televizyonu'nun verdiği iftar öncesinde 'Türk-İslam Birliği' konuşuldu
Sayın Adnan Oktar ve A9 Televizyonu'nun verdiği iftar öncesinde Türk-İslam Birliği konuşuldu.

>>> HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ <<<

A9 Televizyonu ve Sayın Adnan Oktar’ın ev sahipliğinde Çırağan Sarayı’nda düzenlenen iftara çeşitli partilerin temsilcileri, dünya medyasından önemli konuklar, emekli büyükelçi ve konsoloslar, Avrupa, Amerika ve İsrail’den gelen özel misafirler, sanatçılar, iş adamları, hukukçular, emniyet görevlileri, vakıf-dernek başkanları, mimar, gazeteci, yazar ve çok sayıda profesör katıldı.

Çırağan Sarayı’ndaki iftarda Fener-Rum Patrikhanesi temsilcisi, büyük cemaatlere sahip bazı kilise rahipleri, bazı ilçe müftüleri, Dünya Ehl-i Beyt Vakfı Başkanı, Alevi temsilcileri, Fethullah Gülen camiasına yakınlığı ile bilinen kişiler ile Şeyh Nazım Kıbrısi Dergahı’ndan katılımcılar da vardı. 

İftar öncesinde, Teknik ve Bilim Araştırma Vakfı adına Cem Sedat Altan, Milli Değerleri Koruma Vakfı adına Altuğ Müştak Berker ve Milli Değerler Vakfı adına Kartal İş iftara katılan temsilciler ve davetlilere birer konuşma yaptı. Konuşmacılar dünya barışının sağlanması için Türk-İslam Birliği’nin gerekliliğini vurguladılar. Yapılan konuşmalar davetlilerce ilgiyle dinlendi. Ayrıca Teknik ve Bilim Araştırma Vakfı temsilcileri, dünya barışının sağlanması için Türk-İslam Birliği’nin tek yol olduğunu ve bu birliğin kurulmasıyla bütün Müslümanların özlenen barış ve sevgi ortamına kavuşacağını anlatan broşürler dağıttı.

İftarda Sayın Adnan Oktar’ın masasında konu dünya barışıydı. Sayın Adnan Oktar “İslam birliği bir sevgi birliğidir, muhabbet birliğidir, gönül birliğidir. Bu birliğin temeli sevgi, merhamet, hoşgörü, fedakarlık, yardımseverlik ve uzlaşıdır. Birliğin kurulmasıyla sadece Müslümanlar değil tüm dünya aydınlığa ve huzura kavuşacaktır” dedi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »