18 Haziran 2018, Pazartesi

Ahmet Parlak'ın tüm hayatı değişti...

Ahmet Parlak söylediği 'İsyan' şarkısıyla sosyal medyada fenomen haline geldi ve bir anda internet aleminin en çok konuşulan adamı olmayı başardı.

5 Şubat 2016 Cuma 15:50
Ahmet Parlak'ın tüm hayatı değişti...
O Ses Türkiye'de Gökhan Özoğuz'un Ahmet Parlak videosunu izletmesinden sonra Parlak'ı deyim yerindeyse tüm Türkiye tanıdı. Hatırlanacağı gibi Acun Ilıcalı'nın daveti üzerine O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Ahmet Parlak herkesin gönlünde taht kurdu. Sosyal paylaşım sitesinde söylediği bir şarkının videosunu paylaşan Ahmet Parlak, bir anda herkes tarafından tanınan biri haline geldi. Sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım ve izlenme rekorları kıran Parlak, O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Gökhan Özoğuz sayesinde tüm Türkiye’nin tanıdığı isim haline geldi.

ALBÜM HAZIRLIĞI YAPIYOR
Söylediği 'İsyan' şarkısıyla milyonları kendine hayran bırakan Parlak şimdilerde albüm lansmanı yapmaya hazırlanıyor. 15 Mart'ta İstanbul'da tanınmış bir mekanda sevenleriyle buluşacak olan Ahmet Parlak'a sosyal medyada da birçok kişi destek oldu.

AHMET PARLAK KİMDİR?
Halil Sezai'nin İsyan şarkısını yorumlayış şekliyle O Ses Türkiye'ye damga vuran Ahmet Parlak, Mersin'de yaşamaktadır. Parlak Ocakbaşı isminde fasıl mekanı işleten Ahmet Parlak'ın video paylaşım sitelerinde pek çok videosu bulunuyor. O Ses Türkiye jüri üyesi Gökhan'ın programda bahsetmesiyle bir anda parlayan Ahmet Parlak'ın; Salla Yarim Mendilini, Tanrıdan Diledim, Devlerin Aşkı Büyük Olur, Gönül Teknem gibi pek çok performansı video paylaşım sitelerinde tıklanma rekorları kırıyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »