21 Haziran 2018, Perşembe

Ailesine kızdı işyerini dağıttı

Antalya'da ailesine sinirlenen 38 yaşındaki B.S., işyerini dağıtıp eşyaları yola fırlattı. Birol S.'nin çıkardığı arbede sırasında kullanılan gazdan bir polis memuru etkilendi.

12 Mayıs 2014 Pazartesi 17:15
Ailesine kızdı işyerini dağıttı
Kepez İlçesi'nde meydana gelen olayda ailesine sinirlenen B.S., akşam saatlerinde uzun süre alkol aldı. Namık Kemal Bulvarı üzerindeki işyerine gelen B.S., içeri girdikten sonra sandalye, masa, koltuk, bilgisayar gibi eşyaları kırıp kaldırıma fırlattı.

Vatandaşların ihbarıyla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İşyerinin bulunduğu caddeyi trafiğe kapatan polisin teslim olma çağrısına, B.S. sandalye atarak karşılık verdi. B.S.'nin 1 saati bulan arbedesi sırasında polis, işyerinin içine biber gazı sıktı. B.S., buna rağmen dışarı çıkmadı.

B.S.'nin tanıdığı bir kişiyi görüşmeye gönderen polis, daha sonra biber gazı ve coplarla içeri girip B.S.'yi etkisiz hale getirdi ve gözaltına aldı. Operasyon sırasında bir polis memuru da sıkılan gazdan etkilendi. Meslektaşları tarafından yüzü yıkanan polis memuru kendine gelirken, B.S. Sanayi Polis Merkezi'ne götürüldü.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »