AK Parti Adapazarı ilçe teşkilatı yönetim kurulu toplandı

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti teşkilatlarıyla kenti geleceğe hazırlamayı sürdüreceklerini söyledi.

26 Haziran 2013 Çarşamba 22:46
AK Parti Adapazarı ilçe teşkilatı yönetim kurulu toplandı
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile istişare eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, hız kesmeden çalışmalara devam etmeleri gerektiğini anlattı.

Yol arkadaşlarıyla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu ifade eden Toçoğlu, “Bu vatanın evlatları olarak aidiyet duygusu içerisinde kendimizi sürekli geliştirmek zorundayız. Bugün birlikte yürüttüğümüz çalışmalarla kimsenin başını öne eğdirmedik. Her yıl devlet bütçesinden aktarılan parayı yine milletimize hizmet için harcıyoruz. İnşallah hizmet çıtamızı teşkilatlarımızla beraber daha da yukarılara çıkaracağız”  şeklinde konuştu.

Birlik ve beraberliğe dikkat çeken Zeki Toçoğlu, şunları söyledi:

“Hizmete geldiğimiz ilk günden bugüne teşkilatlarımızla birlikte şehrimize hizmet ettik. Hız kesmeden, sayın Başbakanımızın deyimiyle, milletimizin hizmetkarı olmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Sorumluluklarımızın her zaman farkında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Biz vatandaşlarımızın başını hamdolsun hiç öne eğdirmedik. Teşkilat olarak önemli çalışmalara imza atıyorsunuz, teşekkür ediyor, Allah’tan kolaylıklar diliyorum. Teşkilatlarımızla şehrimizi geleceğe hazırlamayı sürdüreceğiz.” 

Ak ise Toçoğlu’nu misafir etmekten mutlu olduklarını belirterek, “Sayın başkanımıza bizlerle her zaman beraber olarak taleplerimizi hızla yerine getirmesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sayın başkanımızın ifade ettiği gibi sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Adapazarı teşkilatı olarak seçimlere hazırız. Seçimlerde sorumlu olduğumuz bölgede oy hedefimiz en az yüzde 60. Allah utandırmasın” diye konuştu
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »