AK Parti ilçe Belediye Başkan adayları ne zaman açıklanacak 2014 ? İstanbul ilçeleri AKP

AK Parti ilçe Belediye Başkan adayları ne zaman açıklanacak 2014 ? İstanbul ilçeleri AKP adaları tam listesi burada.

18 Ocak 2014 Cumartesi 0: 0
AK Parti ilçe Belediye Başkan adayları ne zaman açıklanacak 2014 ? İstanbul ilçeleri AKP
AK Parti yönetimi 4 ilin ilçe adaylarını belirledi. İşte Ak Parti İlçe Belediye başkan adayları ve sıralı tam liste haberimizde! AK Parti 'de tüm gözler Başbakan Erdoğan'da Ak Parti ilçe belediye başkan adayları açıklanıyor.. 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP), İstanbul'un 32 ilçesinden 27'sinde belediye başkan adaylarını belirledi.


AK Parti ilçe Belediye Başkan adayları ne zaman açıklanacak?
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Belediye başkan adayları netlik kazanmaya başladı. İşte açıklanması muhtemel liste!

AK Parti ilçe Belediye Başkan adayları tam listesi açıklandı mı İşte muhtemel liste! 2014

Sitemizde yer alan "Ak Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Listesi" sayfamızda güncel listeyi bulabilirsiniz.
Ak Parti Belediye Başkan Adayları başvuru formu doldurarak, Ak Parti Belediye Başkan Adayları 2014 listesine girmeyi başaran belediye başkan adayları açıklanamaya devam ediyor. Ak Parti ilçelerde seçime girecek belediye başkan adaylarını büyük bir titizikle seçiyor!

Ak Parti CHP'inin kalaesi konumunda olan illerde öne geçmek ve seçimde CHP ye fark atmak için belediye başkan adaylarına büyük önem veriyor. Listeler bizzat başbakan tarafından görülüyor!
 AK Parti'nin Adana, Antalya, Aydın ve Balıkesir ilçe belediye başkan adayları;

Adana ilçe belediye başkan adayları:

Aladağ ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Akgedik
Ceyhan ilçe belediye başkan adayı: Alemdar Öztürk
Çukurova ilçe belediye başkan adayı: Cüneyt Karaaslan
Feke ilçe belediye başkan adayı: Cuma İş
İmamoğlu ilçe belediye başkan adayı: Kadir Altunköse
Karaisalı ilçe belediye başkan adayı: Yusuf İyi
Karataş ilçe belediye başkan adayı: Sinan Gül
Kozan ilçe belediye başkan adayı: Kazım Özgan
Pozantı ilçe belediye başkan adayı: Ramazan Demir
Saimbeyli ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Uyanık
Sarıçam ilçe belediye başkan adayı: Ahmet Zenbilci
Seyhan ilçe belediye başkan adayı: Azim Öztürk
Tufanbeyli ilçe belediye başkan adayı: Remzi Ergü
Yumurtalık ilçe belediye başkan adayı: Turgut Erişmen
Yüreğir ilçe belediye başkan adayı: Mahmut Çelikcan
 
Antalya ilçe belediye başkan adayları:

Akseki ilçe belediye başkan adayı: İsmet Uysal
Aksu ilçe belediye başkan adayı: Halil Şahin
Alanya ilçe belediye başkan adayı: Hasan Sipahioğlu
Demre ilçe belediye başkan adayı: Süleyman Topçu
Döşemealtı ilçe belediye başkan adayı: Nurettin Tursun
Elmalı ilçe belediye başkan adayı: Ümit Öztekin
Finike ilçe belediye başkan adayı: Nail Dülgeroğlu
Gazipaşa ilçe belediye başkan adayı: Adil Çelik
Gündoğmuş ilçe belediye başkan adayı: Mehmet Özeren
İbradı ilçe belediye başkan adayı: Muharrem Kaya
Kaş ilçe belediye başkan adayı: Halil Kocaer
Kemer ilçe belediye başkan adayı: Yusuf Uras
Kepez ilçe belediye başkan adayı: Hakan Tütüncü
Konyaaltı ilçe belediye başkan adayı: Remzi Sadi
Korkuteli ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Akdeniz
Kumluca ilçe belediye başkan adayı: Hüsamettin Çetinkaya
Manavgat ilçe belediye başkan adayı: Recep Barut
Muratpaşa ilçe belediye başkan adayı: Cihan Bulut
Serik ilçe belediye başkan adayı: Ramazan Çalık
 
Aydın ilçe belediye başkan adayları:

Bozdoğan ilçe belediye başkan adayı: Ali Erkut
Buharkent ilçe belediye başkan adayı: Mehmet Erol
Çine ilçe belediye başkan adayı: Celalettin Kocamaz
Didim ilçe belediye başkan adayı: Ufuk Döver
Efeler ilçe belediye başkan adayı: Yalçın Pekgüzel
Germencik ilçe belediye başkan adayı: Fuat Öndeş
İncirliova ilçe belediye başkan adayı: Kazım Günaydın
Karacasu ilçe belediye başkan adayı: Kutsi Küçükyörü
Karpuzlu ilçe belediye başkan adayı: Hilmi Dönmez
Koçarlı ilçe belediye başkan adayı: Abdullah Arıcı
Köşk ilçe belediye başkan adayı: Rıfat Kadri Kılınç
Kuşadası ilçe belediye başkan adayı: Engin Berberoğlu
Kuyucak ilçe belediye başkan adayı: Metin Ertürk
Nazilli ilçe belediye başkan adayı: Mustafa Acar
Söke ilçe belediye başkan adayı: Metin Yavuz
Sultanhisar ilçe belediye başkan adayı: Ertegün Ünal
Yenipazar ilçe belediye başkan adayı: Zafer Savcı
 
Balıkesir ilçe belediye başkan adayları:

Altıeylül ilçe belediye başkan adayı: Zekai Kafaoğlu
Ayvalık ilçe belediye başkan adayı: Hakan Kayaalp
Balya ilçe belediye başkan adayı: Şaban Özel
Bandırma ilçe belediye başkan adayı: Recep Şekerci
Burhaniye ilçe belediye başkan adayı: Necdet Uysal
Bigadiç ilçe belediye başkan adayı: İsmail Avcu
Dursunbey ilçe belediye başkan adayı: Ramazan Bahçavan
Edremit ilçe belediye başkan adayı: Özkan Kostak
Erdek ilçe belediye başkan adayı: Hüseyin Aysan
Gömeç ilçe belediye başkan adayı: Kazım Arslan
Gönen ilçe belediye başkan adayı: Hüseyin Yakar
Havran ilçe belediye başkan adayı: Emin Ersoy
İvrindi ilçe belediye başkan adayı: Recai Baytar
Karesi ilçe belediye başkan adayı: Yücel Yılmaz
Kepsut ilçe belediye başkan adayı: İsmail Cankul
Manyas ilçe belediye başkan adayı: Hasan Kahraman
Marmara ilçe belediye başkan adayı: Süleyman Aksoy
Savaştepe ilçe belediye başkan adayı: Turhan Şimşek
Sındırgı ilçe belediye başkan adayı: Ekrem Yavaş
Susurluk ilçe belediye başkan adayı: Hüseyin Hızlıoğlu

- MUHTEMEL LİSTE
AK Parti ilçe Belediye Başkan adayları muhtemel listesi!

AK PARTİ İSTANBUL İLÇE ADAYLARI:
Silivri:Hüseyin Turan
Çatalca:Selim Düşkünler
Esenyurt:Necmi Kadıoğlu
Avcılar:Bayram Şenocak
Başakşehir:Mevlüt Uysal
Sultangazi:Cahit Altunay
Küçükçekmece:Temel Karadeniz
Büyükçekmece:Murat Hazıroğlu
Beylikdüzü:Yusuf Uzun
Bağcılar:Lokman Çağırıcı
Esenler:Tevfik Göksu
Güngören:Yücel Karaman
Bahçelievler:Osman Develioğlu
Bayrampaşa:Atilla Aydıner
Gaziosmanpaşa:İsmail Ergüneş
Eyüp:Temel Başalan
Fatih:Mustafa Demir
Kağıthane:Fazlı Kılıç
Zeytinburnu:Murat Aydın
Sarıyer:Selami Uzun
Üsküdar:Hilmi Türkmen
Sancaktepe:İsmail Erdem
Ümraniye:Hasan Can
Çekmeköy:Ahmet Poyraz
Sultanbey:Hüseyin Keskin
Maltepe:Edibe Sözen
Pendik:Kenan Şahin
Tuzla:Şadi Yazıcı

AK PARTİ ANKARA İLÇE ADAYLARI:

Altındağ:Veysel Tirkayi
Mamak:Mesut Akgül
Akyurt:Gültekin Ayantaş
Etimesgut:Serdar Arslan
Keçiören:Mustafa Ak
Çamlıdere:H.Caner Can
Çubuk:Tuncay Acehan
Sincan:Mustafa Tuna
Kazan:Lokman Ertürk
Elmadağ:Gazi Şahin
Pursaklar:Seçluk Çetin

AK PARTİ  ADANA İLÇE ADAYLARI: 
Sarıçam:Ahmet Ünal 
Yüreğir:Ahmet Zenbilci 
Seyhan:Zafer Kara 
Çukurova:Ömer Topçu 
Kozan:Kazım Özgan 
Yumurtalık:Turgut Erişmen

AK PARTİ  ANTALYA İLÇE ADAYLARI: 
Kepez:Hakan Tütüncü 
Muratpaşa:Cihan Bulut 
Döşemealtı: Nurettin Tursun 
Aksu: Ali Akcan 
Gazipaşa:Ahmet Büyükakça 
Kaş:Mustafa Şalvarlı 
Kemer:Yusuf Üras 
Manavgat:Recep Barut 
Alanya:Hüseyin Güney 
Elmalı:Ümit Öztekin 
Korkuteli:Mustafa Akdeniz 
Konyaaltı:Osman Ali Eciş 
Kumluca:Hüsamettin Çetinkaya 
İbradı:Muharrem Kaya 
Demre:Süleyman Topçu 
Gündoğmuş:Mehmet Özeren 
Finike:Nail Dülgeroğlu 
Serik: Ramazan Etli 
Akseki:İsmet Uysal

AK PARTİ  ŞANLIURFA İLÇE ADAYLARI: 
Ceylanpınar:Menderes Atilla 
Bozova:Hasan Arusoğlu 
Hilvan:Aslan Ali Bıyık 
Harran:Mehmet Özyavuz 
Birecik:M.Faruk Pınarbaşı 
K.Köprü:Nihat Çiftçi 
Akçakale:A.Hakim Ayhan

AK PARTİ GAZİANTEP İLÇE ADAYLARI: 
Kilis:Hasan Kara 
Oğuzeli:Mehmet Taşdemir 
Nizip:Fevzi Akdoğan 
Karkamış:Nuh Kocaaslan 
Yavuzeli:M.Kemal Sakaroğlu 

AK PARTİ MERSİN İLÇE ADAYLARI: 
Tarsus:Hakkı Meniz 
Mut:Murat Oktan 
Aydıncık:Ferat Aktan 
Toroslar:Ender Turhan 
Akdeniz:Niyazi Altun

AK PARTİ  SAMSUN  İLÇE ADAYLARI:
Vezirköprü: İbrahim Sadık Edis

AK PARTİ İZMİR İLÇE ADAYLARI: 
Konak:İlknur Denizli 
Bayraklı:Hamza Dağ 
Buca:Cemil Şeboy 
Balçova:Melek Eroğlu 
Karşıyaka:Tanfer Kemerli 
Çiğli:Adnan Yılmaz 
Menemen:Bilal Kaplangı 
Ödemiş:Mahmut Badem 
Selçuk:Zeynel Bakıcır 
Çeşme:Mustafa Cenger 
Torbalı:Yaşar Görmez 
Dikili:Zafer Afyon 
Menderes:Bülent Soylu 
Kınık:Sadık Doğruer 
Bayındır:Mehmet Kertiş 

AK PARTİ KIRIKKALE İLÇE ADAYLARI: 
Karakeçili:Hüseyin Özçelik 
Bahşili:İbrahim Uyar 
Sulakyurt:Ali Şahin 
Çelebi:Süleyman Uluyol 
Balışeyh:Ali Dedelioğlu 
Yahşihan:Ahmet Sungur 
Delice:Yüksel Yorulmaz 
Çerikli:Nuh Şahin

AK PARTİ GİRESUN İLÇE ADAYLARI: 
Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu 
Şebinkarahisar: Şahin Yılancı 
Çamoluk: Savaş Akarçeşme 
Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu 
Güce: Aytekin Geçgel 
Espiye:Mustafa Karadere 
Eynesil:Çoşkun Somuncuoğlu 
Çanakcı:Ali Bilge Tirebolu:Ömer Hıdır 
Alucra:Durmuş Canikli 
Görele:Tolga Erener 
Bulancak:Kadir Aydın

AK PARTİ ESKİŞEHİR İLÇE ADAYLARI: 
Alpu:Rafet Demirtaş 
Beylikova:Özkan Alp 
Günyüzü:Mehmet Remzi Arayıt 
Han:Mustafa Pekak 
Sarıcakaya:Hüseyin Çam

AK PARTİ TRABZON İLÇE ADAYLARI: 
Yomra: İbrahim Sağıroğlu 
Arsin: Erdem Şen 
Araklı: Recep Çebi 
Sürmene: Fikri Usta 
Köprübaşı: Ali Riza Efendioğlu 
Of: Murat Saral 
Hayrat: Mehmet Nuhoğlu 
Çaykara: Namık Kemal Gedikoğlu 
Dernekpazarı: Cevdet Cemal Kansız 
Maçka: Koray Koçhan 
Akçaabat: Şefik Türkmen 
Çarşıbaşı: Coşkun Yılmaz 
Vakfıkebir: Muhammet Balta 
Beşikdüzü: Metin Kalay 
Tonya: Ahmet Kurt 
Düzköy: Salih Bakal 
Şalpazarı: Necati Selvitop

AK PARTİ KONYA İLÇE ADAYLARI: 
Selçuklu:Uğur İbrahim Altay 
Karatay:Bestami İnan 
Meram:Mustafa Yazlık

AK PARTİ MANİSA İLÇE ADAYLARI: 
Şehzadeler:Ömer Faruk Çelik 
Yunus Emre:Hayrullah Solmaz

AK PARTİ ORDU İLÇE ADAYLARI:
Çatalpınar:Muhasin Eriş 
Çaybaşı:Zekeriya Sarıkoca 
Fatsa:Hüseyin Anlayan 
Gülyalı:Talip Şen 
Mesudiye:İsa Gül

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR İLÇE ADAYLARI: 
Emirdağ:Cengiz Pala 
Sandıklı:Ziya Dazkır 
Sultandağı:Metin Kumcu 
Dinar:Yaşar Yener Emeksiz 
Başmakcı:Ata Gündüz Kurşun 
İhsaniye:Lokman Ekici 
Şuhut:Recep Bozkurt 
Çay:Mevlüt Çınar 
Bolvadin:Ömer Dayı 
Çobanlar:Ali Altıntaş 

AK PARTİ SAKARYA İLÇE ADAYLARI: 
Adapazarı:Süleyman Dişli 
Serdivan:Yusuf Alemdar 
Arifiye:İsmail Karakullukçu 
Geyve:Murat Kaya 
Akyazı:Şener Bayraktar 
Kaynarca:Zeynur Özel 
Taraklı:Tacettin Karaman 
Pamukova:Cevat Keser

AK PARTİ BALIKESİR İLÇE ADAYLARI: 
Kepsut:İsmail Cankul 

AK PARTİ ÇORUM İLÇE ADAYLARI: 
Sungurlu:Selahatin Uzunkaya 
Alaca:M.Esat Yılmaz

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ İLÇE ADAYLARI: 
Afşin:Mehmet Fatih Güven
Dulkadiroğlu:Necati Okay

AK PARTİ ARDAHAN İLÇE ADAYLARI: 
Posof:Bedrettin Çakıcı 
Damal:Nevriye Derdiyok 
Çıldır:Mehmet Fatih Kılınç



AK PARTİ  DÜZCE İLÇE ADAYLARI: Gölyaka:Yakup Demircan Yığılca:Fikret Çıracı Cumayeri:Recep Tuna Konurlap:Talip Çabukoğlu Akcakoca:Cüneyt Yemenici Kaynaşlı:Osman Usta Beyköy:Hakan Uykusuz

AK PARTİ VAN İLÇE ADAYLARI: Gürpınar:Hayrullah Tanış Bahçesaray:Muhammed Orhan Gevaş:Sinan Hakan Çaldıran:Ferman Yıldırım Edremit:Arif Öndil

AK PARTİ MUĞLA İLÇE ADAYLARI: Menteşe:Mestan Yayman Seydikemer:Adem Ayat Milas:Hürol Önder Bodrum:Mustafa Paşalı Marmaris:Mehmet Tugay Yatağan:Mustafa Toksöz Köyceğiz:Kamil Ceylan Datça:Mehmet Cennet Kavaklıdere:Mehmet Demir Ortaca:Salih Özdemir

AK PARTİ BURSA İLÇE ADAYLARI: Nilüfer:Mustafa Esgin Harmancık:Ahmet Tufan Büyükorhan:Selami Türkmen Orhaneli:İrfan Tatlıoğlu Karacabey:Ali Özkan Gürsu:Cüneyt Yıldız İznik:Kağan Mehmet Usta Yıldırım:Özgen Keskin Osmangazi:Mustafa Dündar Gemlik:Refik Yılmaz Yenişehir:Süleyman Çelik M.kemalpaşa:Sadi Kurtulan Kestel:Yener Acar İnegöl:Ali Nur Aktaş Mudanya:Kadir Kahraman Orhangazi:Neşet Çağlayan

AK PARTİ KOCAELİ İLÇE ADAYLARI: İzmit:Nevzat Doğan Başiskele:Hüseyin Ayaz Gölcük:Mehmet Ellibeş Gebze:Adnan Köşker

AK PARTİ ARTVİN İLÇE ADAYLARI: Arhavi:Çoşkun Hekimoğlu Yusufeli:Eyüp Aytekin Murgul:Hasan Çavuş Şavşat:Ahmet Öztürk Ardanuç:Hasan Demirci Borçka:Aslan Atan Hopa:Nedim Cihan

AK PARTİ KARAMAN İLÇE ADAYLARI: Ermek:Uğur Sözkesen Akçaşehir:Hakkı Karaduman Kazım Karabekir:A.İhsan Alanlı Ayrancı:Ferhat Erkmen Sarıveliler:Halil Kulak Başyayla:Şerafettin Bulgurcu Sudurağı:Mehmet Ceyhan Güneyyurt:Celil Yağız Göktepe:Bayram Şahin

AK PARTİ  YALOVA İLÇE ADAYLARI: Armutlu: Mehmet Birkan Termal: İsmail Atik Altınova:Metin Oral Çınarcık:Murat Erdoğan Esenköy:Özer Kaptan Taşköprü:Şaban Ertan Tavşanlı:Kadri Çiçek Kaytazdere:Tülay Yamaç Teşvikiye:Ahmet Meydan Kadıköy:Mehmet Şahin

AK PARTİ ISPARTA İLÇE ADAYLARI: Aksu: Adnan Demir Gönen: Ahmet Doğan Güneykent: Fahrettin Gözgün Atabey: Tevfik Atasoy Eğirdir: Osman Nuri Özmeral Gelendost: Mehmet Sezgin Keçiborlu: Yusuf Murat Parlak Uluborlu: Mehmet Uğur Ünverdi Senirkent: Erol Durmuş Büyük Kabaca: Ali İhsan Temurçin Şarkikaraağaç: Bayram Aydemir Çarıksaraylar: Özcan Turhan Yalvaç: Adnan Gemici Sütçüler: Hüseyin Müftüoğlu Yenişarbademli: Yaşar Gencer

AK PARTİ ERZURUM İLÇE ADAYLARI: Palandöken:Orhan Bulutlar Aziziye:Fatih Cengiz Yakutiye:Nurhan Yıldız Pazaryolu:Recep Çakmak Horasan:İbrahim Nebioğlu Olur:Rüstem Polat Tortum:Hasan Çakmak İspir:Osman Çakır Narman:Ahmet İşleyen Karayazı:Seyfettin Kınık Karaçoban:Sedat Gümüş Köprüköy:Saffet Akyürek Oltu:İbrahim Siyrek Aşkale:Ahmet Yaptırmış Çat:Şibli Saydın Hınıs:Mahmut Abiş Pasinler:Gökay Selçuk Şenkaya:Görbil Özcan Tekman:Yakup Doğan Uzundere:Halis Özsoy

AK PARTİ SİNOP İLÇE ADAYLARI: Ayancık:Ayhan Ergün Boyabat:Mehmet Hüseyin Maviş Dikmen:Ahmet Kalafat Durağan:Ahmet Kılıçaslan Erfelek:İbrahim Felek Gerze:Cevat Şensoy Saraydüzü:Hasan Peker Türkeli:Mustafa Özcan

AK PARTİ ERZİNCAN İLÇE ADAYLARI: Çayırlı:Murat Demirdöğen İliç:Ramazan Buran Kemah:Hüsamettin Şanal Kemaliye:Mustafa Haznedar Tercan:Lokman Gültekin Üzümlü:Hüsnü Işık Otlukbeli:Vahdet Ercan Refahiye:Fatih Gök

AK PARTİ NEVŞEHİR İLÇE ADAYLARI: Acıgöl:Ercan Ertaş Avanos:Mustafa Körükçü Derinkuyu:Serdar Pala Gülşehir: Mustafa Dursun Hacıbektaş: Yusuf Koçak Kozaklı: Erdoğan Çelik Ürgüp:Mehmet Aktürk


Kaynak: http://www.mersinim.net/siyaset/ak-parti-ilce-belediye-baskan-adaylari-tam-listesi-aciklaniyor-2014-h108210.html#ixzz2qmMcQIDm
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »