AK Parti MKYK toplantısı sona erdi

AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Erdoğan başkanlığında toplandı. Ak Parti Sözcüsü Mahir Ünal toplantı sonrası açıklamalarda bulundu.

28 Temmuz 2017 Cuma 20:40
AK Parti MKYK toplantısı sona erdi
MKYK sonrası açıklama yapan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ünal, "AK Parti ile MHP arasında herhangi bir sorun söz konusu değildir. AK Parti ile MHP arasında liderler düzeyinde herhangi bir sorun söz konusu değildir. Bazı genel başkan yardımcılığı seviyesinde yapılan açıklamalardan duyulan rahatsızlık da tarafımızdan zaten açıklanmıştır" dedi.
MKYK sonrası basın mensuplarına açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Ünal, "AK Parti ile MHP arasında herhangi bir sorun söz konusu değildir. AK Parti ile MHP arasında liderler düzeyinde herhangi bir sorun söz konusu değildir. Bazı genel başkan yardımcılığı seviyesinde yapılan açıklamalardan duyulan rahatsızlık da tarafımızdan zaten açıklanmıştır" dedi.

BÜYÜKELÇİ ATAMALARI

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, büyükelçi atamalarına ilişkin yaptığı değerlendirmede ise şunları kaydetti: Bu ülke inanç ve kıyafet özgürlüğünün nasıl engellendiğine şahit oldu. Sayın Merve Kavakçı meclise girdiğinde birilerinin başörtüsünden dolayı gösterdiği tepkiyi hatırlayalım. Şimdi başörtülü vekillerimiz var. Ne oldu? Sırf başörtüsü yüzünden mağdur edilmiş bir kişiye iade-i itibar yapılmış olarak görüyorum. Tabi bu atama Türkiye'nin özgürlükler anlamında nereden nereye geldiğinin göstergesidir.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »