23 Mayıs 2018, Çarşamba

AK Parti Muğla aday adayları temayül yoklaması

Genel Başkan Yardımcısı Hotar: "Belediyecilikte bir markayız. Bu markayı, bu iddiamızı, halkımıza hizmet etme yolundaki bu çabamızı inşallah değerli Muğlalılar oylarıyla destekler"

10 Kasım 2013 Pazar 2:40
AK Parti Muğla aday adayları temayül yoklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, "Belediyecilikte bir markayız. Bu markayı, bu iddiamızı, halkımıza hizmet etme yolundaki bu çabamızı inşallah değerli Muğlalılar oylarıyla destekler" dedi.

Muğla Öğretmenevi'nde, partisinin büyükşehir ve 14 ilçe için belediye başkan adaylarının belirlenmesi sürecinde düzenlenen temayül yoklamasına katılan Hotar, yerel seçime yaklaşıldığını söyledi.

Türkiye genelinde temayül yoklamalarını gelecek hafta tamamlamayı planladıklarını belirten Hotar, AK Parti'nin, kurumsal yapısını tamamlamış, ortak akla ve değerlere önem veren, fikir birliğiyle geniş katılımlı görüşleri önemseyerek yoluna devam ettiğini anlattı.

Başka partilerde görülmemiş bir şekilde hem kamuoyunun hem de teşkilat mensuplarının görüşleri alınarak aday belirleme sürecinin ilerlediğini dile getiren Hotar, şöyle konuştu:

"Muğla, Türkiye'nin diğer 80 ili gibi çok önemli ve çok değerli. Muğla, ekonomi ve kültürel hayata önemli katkıları bulunan önemli bir il ancak şu ana kadar AK Partili belediyecilik anlayışıyla tanışmış olmaması, belki bu katkısını bir adım daha ileriye götürmesinin önündeki bir engel. Mutlaka burada bugüne kadar çok önemli hizmet eden belediye başkanları oldu. Onlara da bu hizmetleri için çok teşekkür ederiz. Belediyecilikte bir markayız. Bu markayı, bu iddiamızı, halkımıza hizmet etme yolundaki bu çabamızı inşallah değerli Muğlalılar oylarıyla destekler."

AK Parti İl Başkanı Nihat Öztürk ise Muğla'da parti içi demokrasiyi en iyi şekilde işletmeye çalıştıklarını bildirerek, temayül yoklamasında tüm teşkilat mensuplarının görüşlerini alarak gerçek bir demokrasi şöleni yaşadıklarını kaydetti.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »