23 Haziran 2018, Cumartesi

AK Parti MYK ve MKYK toplanıyor

AK Parti, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) bu akşam, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu da (MKYK) yarın saat 11.00'da toplanacak.

11 Ağustos 2014 Pazartesi 1:58
AK Parti MYK ve MKYK toplanıyor
AK Parti, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) bu akşam, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu da (MKYK) yarın saat 11.00'da toplanacak.

Cumhurbaşkanı adayı, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak kurullar da cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının değerlendirilmesi öngörülüyor. 

AK Parti Genel Merkezinde "balkon konuşması" hazırlıkları

Bu arada, cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından AK Parti Genel Merkezindeki hareketlilik dikkat çekiyor. Parti binasının çevresinde geniş güvenlik önlemleri alınırken, seçimin sona ermesinin ardından partililer Genel Merkez Binası'na gelmeye başladı.

Gazeteciler için binanın fuaye alanında ve açık otoparkında düzenleme yapılırken, salona kurulan ekranlardan seçim sonuçları takip edilecek. Canlı yayınlarla parti binasındaki atmosferi seyircilerine yansıtmaya çalışan muhabirler, ilk sonuçları geçmek için Yüksek Seçim Kurulunun seçim yasaklarının kaldırılmasına dair kararını bekliyor.

AK Parti Genel Merkezi önünde de Cumhurbaşkanı adayı, Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın balkon konuşması için hazırlıklar yapılıyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde vatandaşların toplanabilmesi için otopark alanı boşaltıldı, bu alana ses ve görüntü sistemleri ve medya kuruluşlarının canlı yayınları için platform kuruldu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »