AK Parti Niksar İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı

AK Parti Niksar İlçe Danışma Meclisi toplantısı parti binasında düzenlendi.

29 Haziran 2013 Cumartesi 22:51
AK Parti Niksar İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı
İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, ilçe danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmada, yerel seçimlerin yaklaştığını belirterek, Niksar’ı gelecek seçimlerde tekrardan AK Parti belediyeciliği ile buluşturmayı hedeflediklerini kaydetti.

Kayıp yılların telafisi için yoğun bir çalışma temposuna ihtiyacın olduğunu, ilçede hükümet gayretleriyle ortaya konan yatırımların bir kenara alındığı zaman belediyecilik anlamında elle tutulur bir eserin görülemeyeceğini aktaran Yıldız, Tokat-Niksar arasındaki duble yolu inşaatını alan yüklenici firmanın şantiyelerini kurmaya başladığını ifade etti.

Yıldız, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"830 günlük inşat bitirme gün sayısı süreci başladı. İlgili firma daha öncesinden bitirebileceğini ifade ediyor. Yolumuz, Karadeniz Sahil Yolu standardında olacak, eğimler ve virajlar asgariye inecek. Tokat ve Niksar kentlerinin ekonomileri kaynaşacak. Bizim, Niksarlılar olarak yapacağımız hazırlık şu olmalı; 138 bin nüfuslu Tokat kent merkezinin tüketim potansiyelinden nasıl pay alabiliriz? Şimdiden bunun hesabını yapmalı, projeleri geliştirmeliyiz. Kelkit'in merkezinde ki kent olarak, artı değerlerimizi öne çıkarmanın çabası içinde olmalıyız. Odalarımız, belediyemiz ve partiler olarak bizler bu konuda bir arada çalışmak zorundayız. Niksar ortak paydasında buluşmalıyız”

Yıldız, Tokat Milletvekili Dilek Yüksel’in TBMM Başkanlık Divanına seçilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »