AK Parti Tokat İl Başkanı Eroğlu'dan yerel seçim yorumu

AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, 'İnşallah 2014 yerel seçimlerinde Tokat'ımızda başarı elde edeceğimizden şüphemiz yok' dedi.

10 Temmuz 2013 Çarşamba 0:58
AK Parti Tokat İl Başkanı Eroğlu'dan yerel seçim yorumu
Eroğlu, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, yaklaşık bir yıldır 2014 yerel seçimleri için çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. 

AK Partili olamayan belediyeler ile ilgilide çalışmalar yürüttüklerini ifade eden Eroğlu, "Halk partimizden ne bekliyor, nasıl bir belediye başkanı profili istiyor, halkın gönlünde ne yatıyor? Bunları araştırıyoruz. Kanaat önderlerine yaptığımız ziyaretlerde, halk içerisinde saygı gören kişilerle yaptığımız konuşmalarda, teşkilatımız içinde yaptığımız çalışmalarla bir durum ortaya çıkarmak istiyoruz, yani çalışma yaptığımız ilçenin bir resmini çekiyoruz" diye konuştu.

Aday adaylarını açıklamak için henüz erken olduğunu belirten Eroğlu,  şunları kaydetti:

"Her hangi bir ilçede veya her hangi bir belde de şu anda belediyesi bizde olamayan yerlerle ilgili adayımız şudur veya budur dersek doğru olmaz. Zira genel merkezimizin de, partimizin de bununla ilgili bir takvimi var. Bu takvim açıklandıktan sonra zaten aday adaylığı süreçleri başlayacak. Ramazan ayından sonra seçim çalışmalarımız daha da hareketlenecek. Ama kesin bir tarih vermemiz mümkün değil, bize gelen bir bilgi de yok. İnşallah 2014 yerel seçimlerinde Tokat'ımızda başarı elde edeceğimizden şüphemiz yok. Bu anlamda teşkilatlarımıza sonuna kadar güveniyoruz. Milletimizin bize bu anlamda göstereceği teveccühe de bizler inanıyoruz."
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »