AK Parti'den sert tepki: Başkanvekilliği soytarılık yapma yeri değildir

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, MKYK toplantısı sonrasında açıklama yaptı. Ünal 23 Nisan oturumunda yaşanan olaylarla ilgili; "Başkanvekilliği soytarılık yapma yeri değildir" dedi.

24 Nisan 2018 Salı 18: 0
AK Parti'den sert tepki: Başkanvekilliği soytarılık yapma yeri değildir
AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı, toplantının ardından AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal gazetecilere açıklamalarda bulundu.

İşte Mahir Ünal'ın açıklamalarından satırbaşları:

Grup Başkanvekilliği soytarılık yapma yeri değildir. Herkese kendi parmağına sahip çıkmasını öneriyoruz. Susuyorsak bunu birileri zaaf zannetmesin. Böyle bir hadsizlik olmaz, bunu asla kabul etmeyiz. Karşımızda öyle bir siyasi profil var ki kasetle gelmiş, yalan söylemekten hiçbir şekilde imtina etmeyen bir profille karşı karşıyayız. Musa olmak ne demektir bunu bilmez. Kendisinden Musa da olmaz Firavun da olmaz. Biz hiçbir zaman kavmimize ihanet etmedik. Biz sadakati de lideri de biliriz. Onun SSK Genel Müdürlüğü döneminde galoş satın alınıyordu. Utanmadan bizim dönemimizi faizcilikle itham ediyor. 3 dönem kuralında yetki MYK'ya devredildi. Partimize milletvekilliği aday adaylığı başvurularını bugün başlatıyoruz. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »