AK Partili başkanın kuzeni vahşice öldürüldü

Aydın'da AK Parti İlçe Başkanı Raşit Yıldırım'ın kuzeni boğazı kesilmiş halde bulundu.

7 Temmuz 2014 Pazartesi 3: 2
AK Partili başkanın kuzeni vahşice öldürüldü
Aydın Buharent'te, AK Parti İlçe Başkanı Raşit Yıldırım'ın teyzesinin oğlu 35 yaşındaki Mehmet Bellek'in sulama kanalı kenarında falçatayla boğazı kesilmiş ve göğsü ile omuzlarından şişlenmiş haldeki cesedi bulundu. Jandarma, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bugün saat 11.00 sıralarında, yüzmek için, ilçeye bağlı Savcılı Mahallesi'ndeki sulama kanalına giden çocuklar, bir erkek cesediyle karşılaştı. Çocukların olayı büyüklerine anlatması üzerine durum, jandarmaya bildirildi. İhbar üzerine bölgeye gelen jandarmanın yaptığı incelemede, ölen kişinin AK Parti Buharkent İlçe Başkanı Raşit Yıldırım'ın teyzesinin oğlu Mehmet Bellek olduğu belirlendi. Falçatayla boğazı kesilmiş, göğsü ve omuzlarından şişlenmiş halde bulunan Bellek'in cesedi, savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. 

Daha önce ilçede internet kafe işletmeciliği yapan Mehmet Bellek'in 2 ay kadar önce işyerini kapatarak, tarlasının içerisine sondaj yaptırıp, su pompası kurdurduğu ve çiftçilere sulama suyu satmaya başladığı kaydedildi. Bellek'in, İ.G. adlı çiftçinin tarlasını sulamak için bugün saat 04.00'te evinden çıktığı, ancak kendisiyle buluşmadığı belirtildi. Kendi yaptırdığı su pompası yakınında cesedi bulunan Bellek'in telefonunda ise İ.G.'den gelen 21 cevapsız aramanın bulunduğu ifade edildi. İ.G. ise olayın ardından ifadesine başvurulmak üzere İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürüldü. 

Mehmet Bellek'in boğazını kesip, göğüs ve omzundan şişleyen kişi ya da kişilerin kimliğinin belirlenip yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »