AKP o haberleri yalanladı!

AK Parti, alkol aldığı iddia edilen AK Parti Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Çelebi’ye Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu tarafından istifa etmesi yönünde talepte bulunduğu haberlerini yalanladı.

5 Temmuz 2014 Cumartesi 3:27
AKP o haberleri yalanladı!
AK Parti'den yapılan açıklamada “AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, dayanışma gecesinde Alkol kullandığı iddia edilen ve sosyal paylaşım sitesinde bir partili tarafından fotoğrafları yayınlanan Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Çelebi’nin istifasını istedi.' şeklinde verilen haber tamamıyla asılsız ve gerçek dışıdır." denildi.

 30 Mart seçimleri sonrasında yapılan değerlendirmeler neticesinde 200’ü aşkın ilçe yönetiminde değişimler gerçekleştirildiği vurgulanan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


"AK Parti Teşkilat Başkanlığı olarak Muğla ili Menteşe ilçesi ile ilgili tasarrufumuz da diğer ilçelerde olduğu gibi seçim sonrası yapılan değerlendirmeler üzerine gerçekleşmektedir.

Hürriyet Gazetesi internet sitesinde yayınlanan bu haber içeriğinin kamuoyunu yanıltmak ve kişilerin yaşam biçimlerine müdahale ediliyor algısı oluşturmak için maksatlı hazırlandığı mütalaa edilmektedir. Tamamen yanlış bilgi ve değerlendirmeler doğrultusunda hazırlanan bu asılsız ve gerçek dışı haberi kamuoyumuzun bilgisine saygılarımızla sunarız."

O HABERDE NE DENİYORDU?

Söz konusu haberde AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun, dayanışma gecesinde alkol kullandığı iddia edilen ve sosyal paylaşım sitesinde bir partili tarafından fotoğrafları yayınlanan Ak Parti Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Çelebi’nin istifasını istediği öne sürülüyordu
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »