Alaattin Çakıcı dua ederek ameliyat için hastaneye geldi

Çakıcı “Hastalığınız nedeniyle tahliye veya nakil bekliyor musunuz?” sorusunu yanıt verdi; “Hiçbir talebim yok”

6 Mart 2017 Pazartesi 19:16
Alaattin Çakıcı dua ederek ameliyat için hastaneye geldi
Bolu F Tipi cezaevinde yatan ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı, bağırsağında meydana gelen yırtılma sonrasında ameliyat edilmek üzere yoğun güvenlik önlemleri altında İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi altına alındı. Çakıcı, cezaevi aracından inmeden önce dua ederek hastaneye giriş yaptı. 

  Edinilen bilgiye göre, Alaattin Çakıcı dün akşam saatlerinde KOAH hastalığı nedeniyle İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi acil servisine kaldırıldı. Çakıcı yaklaşık 8 saat hastanede kalırken, yapılan kontrollerde bağırsağında yırtılma tespit edildi. Alaattin Çakıcı ailesini ve yakın çevresinin Bolu’ya çağırarak ameliyat için karar verdi.

  Dün gece saatlerinde yeniden ceza evine getirilen Çakıcı, ameliyat edilmek üzere bugün saat 14:30’da İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’ne getirildi. Cezaevi aracından inmeden önce dua eden Alaattin Çakıcı, gazetecilerin, “Hastalığını nedeniyle başka bir ceza evine nakil ve tahliye talebiniz var mı?” sorusuna, “Hiçbir talebim yok” yanıtını verdi. Çakıcı asansörle hastanenin ikinci katına çıkartıldı. Alaattin Çakıcı’nın oğlu Ali Çakıcı ve yakın çevresi ameliyat öncesinde hastaneye geldiler. Çakıcı'nın hastanenin mahkum koğuşunda kalacağı ve tedavisinin 3 ya da 4 gün süreceği belirtildi.
 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »