20 Haziran 2018, Çarşamba

Alemin Kıralı yılbaşı özel bölümü

ATV ekranlarının komedi dizisi Alemin Kıralı yılbaşı özel bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? İşte Alemin Kıralı yılbaşı özel bölümünde yaşanacaklar...

31 Aralık 2012 Pazartesi 21:17
Alemin Kıralı yılbaşı özel bölümü

Üç kız babası olmanın gerekleriyle zor baş ederken kendini bir anda altı kadının yaşadığı insomniyak Asalet'in evinde içgüveysi olarak bulan Aslan'ın başına, kayınbabasına verdiği sözü tutmaya çalışırken birbirinden komik olaylar gelir. Zaten köy kökenli ve muhafazakar biri olan Aslan, evdeki kadınların arasında iyice paranoyak ve kıskanç biri haline gelir… İşe her gittiğinde gözü arkada kalan , evde ne dolaplar döndüğünü öğrenmek için yanıp tutuşan Aslan'ın maceraları ATV ekranlarında. Sevilen dizi Alemin Kıralı bu akşam yılbaşı özel bölümü ile seyircisiyle buluşacak.

Yılbaşı özel bölümünde neler yaşanacak...

Aslan ile Asalet yılbaşı gecesi için en güzel partiyi kim yapacak yarışına girer. Asalet büyük bir otelin balo salonu ile anlaşıp bütün ailesini burada toplayacakken; Aslan ise dükkânına müşteri olarak gelen Safiye Soyman ve eşi Faik Öztürk’ü evine davet eder. Bütün Kıral ailesi şarkılarla, türkülerle yeni yıla girer. Asalet ise Aslan’ın duygusal mesajı karşısında evine, çocuklarının yanına döner. Jülide ise, yeni yıla yalnız girmek istemediğinden acilen bir sevgili bulmak için Esra Erol’la Evlen Benimle programına katılır.

Hepsi ve daha fazla bu akşam Alemin Kıralı yılbaşı özel bölümü ile ekrana gelecek…

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »