21 Şubat 2019, Perşembe

Alişan'dan Meral Akşener'in o sözlerine yanıt

Burası Haftasonu'da Oylum Talu'nun konuğu olan Alişan, Meral Akşener'in ünlülerin askere moral ziyareti eleştirilerine yanıt verdi.

8 Nisan 2018 Pazar 14:40
Alişan'dan Meral Akşener'in o sözlerine yanıt
Oylum Talu'nun sunduğu Burası Haftasonu programına konuk olan Alişan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ünlülerin Hatay ziyaretine yönelik eleştirilerine yanıt verdi. 

"Biz oraya bir partinin kongresine gitmedik. Afrin'de devleti, bayrağı için savaşan, sınırlarımızı terörden temizlemeye çalışan askerlerimize gittik" diyen Alişan, sözlerine şu şekilde devam etti.

"Meral Akşener "Biz iktidara gelirsek o sanatçılara selam vermeyeceğiz" dedi. Bence selam falan vermeyi bırakın. İktidara gelirseniz bizi Türk vatandaşlığından çıkarın. Suçumuz Türk askerini ziyaret etmek. Bizi Süleyman Demirel çağırdığında da gidiyorduk. Mesut Yılmaz başbakandı. O çağırdığında da gidiyorduk. Ben kaç kere DSP kongresinde konser verdim. Hatta Bülent Ecevit'in aday olduğu ve seçildiği kongrede konser verdim. Böyle bir şey olmadı. Şu anda bir partinin kongresinde konser ver, bittin yani..."

 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »