21 Mayıs 2018, Pazartesi

Ambulansı takip etti ve hemşireye...

Antalya'da Ziraat Mühendisi 26 yaşındaki Şükrü K., elektrikli bisikletiyle yolda giderken bir ambulans şoförüyle tartıştı. Ardından büyüyen kavgada kullandığı muşta ile ambulansta görevli bir hemşireyi yaraladı.

4 Temmuz 2014 Cuma 18: 9
Ambulansı takip etti ve hemşireye...
Olay, Antalya kent merkezindeki Anafartalar Caddesi'nde bulunan Atatürk Devlet Hastanesi önünde, sabaha karşı 04.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre elektrikli bisikleti ile giden Şükrü K., Atatürk Devlet Hastanesi'nin önünde, yanından geçen hasta getiren 07 FCH 44 plakalı ambulansın şoförü Gazi Hasan Peri'nin kendisini sıkıştırmasına sinirlendi ve aralarında tartışma çıktı. 

Hastane önünde başlayan tartışmanın ardından ambulans ekibi hastayı acile götürdü. İddiaya göre öfkesi dinmeyen Şükrü K., hastanenin aciline gelerek muşta ile ambulans ekibine saldırdı. Şükrü K.'nin salladığı muşta, ekipte görevli hemşire Ayşe Mutlucan'ın sol kaşını patlattı. Yaklaşık 6 santimetre açılan kaşa acil serviste dikiş atıldı.

Olay yerinde bulunan vatandaşlar Şükrü K.'ya tepki gösterip dövdü. Polis tarafından gözaltına alınan Şükrü K., Bahçelievler Polis Merkezi'ne götürüldü. Şükrü K.'nın, bisikletin selesinin altındaki muştanın bir arkadaşına ait olduğunu ve ona vermek üzere bisikletinde tuttuğunu söylediği belirtildi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »