25 Nisan 2018, Çarşamba

Amerika’nın konuştuğu polis

AMERİKA'daki Delaware Eyaleti'nin başkenti Dover'de bir polis memurunun ekip otomobilini kullanırken direksiyon başında kendisini müziğe kaptırarak şarkıya söz ve dansı ile eşlik etmesi büyük yankı uyandırdı. Polis memurunun görüntülerine 5 günde yaklaşık 18 milyon kişi izledi.

20 Ocak 2015 Salı 16:18
Amerika’nın konuştuğu polis
Dover Emniyet Müdürlüğü, ekip devriye araçlarından birini kullanan 19 yıllık polis memuru Jeff Davis’in, Taylor Swift’in sevilen şarkılarından birine eşlik ederken araç içindeki sabit güvenlik kamerasındaki görüntülerini internetteki video paylaşım sitesine yükleyince bir anda izlenme rekoru kırdı. Görüntüler 5 günde yaklaşık 18 milyon kişi tarafından izlendi ve Amerika’nın ardından dünyanın birçok ülkesindeki haber bültenlerinde bu görüntüler yayınlandı.

Dover Emniyet Müdürlüğü sözcüsü, Mark Hoffman, polis ekip araçlarındaki kameraların hergün binlerce görüntü kaydettiğini, bunlar arasında ilginç olanları paylaşacaklarını anlatırken, polis memuru Jeff Davis’in görüntülerin çok eğlenceli olduğunu bunu paylaşmak istediklerini söyledi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »