Angelina Jolie Türkiye’den evlat mı ediniyor?

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin, Hatay Altınözü'nde bir sığınmacı kampındaki iki yaşındaki Suriyeli çocuğu evlat edineceği haberine Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği’nden (BMMYK) açıklama geldi.

12 Şubat 2015 Perşembe 0:15
Angelina Jolie Türkiye’den evlat mı ediniyor?
Hürriyet’e bilgi veren bir BMMYK yetkilisi, ünlü çiftin Türkiye’deki kamplardan Suriyeli bir çocuğu evlat edinecekleri haberinin doğru olmadığını söyledi. Hürriyet'ten Sevil Erkuş'un haberine göre BMMYK yetkilisi, çiftin bu yönde bir girişimde bulunmadığını da belirtti.
 
Yetkili, BM iyi niyet elçisi Angelina Jolie’nin görevi dolayısıyla Suriye krizinden etkilenen tüm çocukların hakları için çalışmalarına devam ettiğini, şu anda odak noktasının da bu olduğunu söyledi. 
 
Avustralya basınında yer alan haberde, Angelina Jolie’nin, 2012 yılında Türkiye'ye yaptığı ziyaret sırasında tanıştığı iki yaşındaki Musa isimli çocuğu evlat edinmek istediği iddia edilmişti. İddia, Hollywood dedikoduları siteleri üstünden tüm dünyaya yayılmıştı.  
 
Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin Kamboçya, Etiyopya ve Vietnam'dan evlat edindikleri 3 çocuklarının yanı sıra 3 de biyolojik çocukları var.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »