Ankara’da 2014’ün düğünü

Ankara iş dünyasının genç ve başarılı isimlerinden Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci hayatını Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu’nun kızı Özge Kuzu ile birleştiriyor.

12 Haziran 2014 Perşembe 1:12
Ankara’da 2014’ün düğünü
Başkent Ankara’da 2014’ün düğünü için sayılı günler kaldı. İş dünyasında genç yaşında dikkat çekici başarılara imza atan Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci ile Siirt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Güven Kuzu’nun kızı Özge Kuzu özel bir düğün organizasyonuyla dünya evine giriyor.

ATO Congresium’da 15 Haziran Pazar günü ilk kez masa düzeninde gerçekleşecek ve gençler için özel bölüm oluşturulacak düğüne, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış isim davet edilirken, sanat dünyasının ünlü simaları da düğünde sahneye çıkacak. Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci’nin de oğlu olan Efe Bezci ve Özge Kuzu’nun düğününde ünlü sanatçılar Serdar Ortaç, Faik Öztürk ve Pınar Ayhan sahne alarak davetlilere ve genç çifte unutulmaz bir düğün yaşatacak.

Bezci ve Kuzu’nun bugün Sheraton Otel’de düzenlenecek kına gecesinde ise, davetliler ünlü sanatçı Bülent Serttaş’ın şarkıları ve eğlenceli şovuyla renkli bir gece
geçirecek.

Bezci ve Kuzu’nun bir ömür boyu sürmesini dilediğimiz mutluluklarına sevenleri hem kına gecesinde hem de düğün töreninde tanıklık edecekler.

ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »