23 Mayıs 2018, Çarşamba

Ankaraspor'da imza şov

Ankaraspor teknik direktör Osman Özköylü ve takım kaptanı Ragıp Başdağ ile sözleşme yenilerken, Mehmet Yıldız, Muhammed Reis ve kaleci Ahmet Şahin'i kadrosuna kattı

11 Haziran 2014 Çarşamba 21:46
Ankaraspor'da imza şov
PTT 1. Lig ekiplerinden Ankaraspor, teknik direktör Osman Özköylü ve takım kaptanı Ragıp Başdağ ile sözleşme yenilerken, Mehmet Yıldız, Muhammed Reis ve kaleci Ahmet Şahin’i transfer etti.

Ankaraspor İdari Binası’nda düzenlenen imza törenine Ankaraspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven, teknik direktör Osman Özköylü ve futbolcular Mehmet Yıldız, Ahmet Şahin, Muhammed Reis ve Ragıp Başdağ katıldı.

Geçen sezon Tonia Tisdell dışında teknik direktör Özköylü ile sıfırdan bir kadro oluşturduklarını belirten Yurtgüven, “Her ne kadar başarılı göründüysek de hedefimizi gerçekleştiremediğimiz için biz bunu kabul etmedik. Geçen sezondan derslerimizi çıkardık ve bu doğrultuda çalışmalara başladık” dedi.

Osman Özköylü ile 1+1, Ragıp Başdağ, Ahmet Şahin ve Mehmet Yıldız 1′er, Muhammed Reis ile de 3 yıllık sözleşme yaptıklarını kaydeden Yurtgüven, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »