24 Mayıs 2018, Perşembe

Anne ile kızına fuhuş yaptırmaktan tutuklandı

ADANA'da anne ile kızını para karşılığı erkeklere pazarlayan 58 yaşındaki Orhan D., Ahlak Bürosu ekiplerince yakalandı. Aynı suçtan cezaevinde yatıp 2 ay önce tahliye olan D., tekrar tutuklandı.

13 Aralık 2014 Cumartesi 19:32
Anne ile kızına fuhuş yaptırmaktan tutuklandı
Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Bürosu ekipleri, zorla fuhuş yaptırmak suçundan çok sayıda kaydı bulunan Orhan D.'nin cezaevinden tahliye edildikten sonra  E.Ç. (50) ile kızı M.Ç.'yi (23) erkeklere pazarladığı bilgisini aldı. Orhan D.'yi takibe alan Ahlak Bürosu ekipleri, dün saat 21.00 sıralarında 2 kadınla birlikte bir otele girdiğini belirledi. Otele baskın düzenleyen polis ekipleri, anne E.Ç ve kızı M.Ç.'yi ayrı ayrı odalarda müşterileri ile birlikte yakaladı.

Gözaltına alınan E.Ç., ifadesinde fuhuş yaptığını itiraf ederek, "Orhan D.'yi yaklaşık 5 yıldan beri tanırım. Fuhuşa aracılık yaptığını biliyordum. Ben de eşimden 6 yıl önce ayrıldım, ama resmi olarak boşanmadık. Eşim gelip gitmez, 4 çocuğum var, onlara bakmak zorundayım. Bu yüzden de para karşılığı erkeklerle birlikte oluyorum. Akşam üzeri Orhan D. kızımı telefonla aramış. Kızıma, 2 müşteri olduğunu eğlenmek istediklerini söylemiş. Kızım da beni aradı, birlikte Orhan'ın evine gittik. O da bizi bu otele getirdi. Karşılığında da 100'er lira aldık"dedi.

'ANNEM BEN ÇAĞIRDIM'

Annesi ile birlikte fuhuş yapan M.Ç., Orhan D.'nin kendilerine müşteri bulduğunu belirterek, "Annem yıllardan beri fuhuş yapıyordu. Orhan D.'nin zaman zaman anneme müşteri getirdiğini biliyordum. Bana da istersem müşteri bulacağını söyledi. Ben de kabul ettim. Bazen telefon açıp, evine çağırıyor, gelen erkeklerle onun evinde birlikte oluyordum. Akşam da aradı, tanımadığı 2 kişinin eğlenmek istediklerini söyledi. Ben de annemi de çağırdım. Birlikte gittik, sonra da polis gelip bastı" diye konuştu.

Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilerek tutuklanan Orhan D.'nin bir yıl önce de zorla fuhuş yaptırmak suçundan cezaevinde yattığı belirlendi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »