Antalyaspor'da Engin Korukır dönemi

PTT 1. Lig ekiplerinden Antalyaspor, Teknik Direktör Engin Korukır ile 1 yıllığına sözleşme imzaladı

12 Haziran 2014 Perşembe 20:56
Antalyaspor'da Engin Korukır dönemi
PTT 1. Lig ekiplerinden Antalyaspor,  teknik direktör Engin Korukır ile 1 yıllığına sözleşme imzalandı.
 
Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine, Kulüp Başkanı  Gültekin Gencer, Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Aygün ve yeni Teknik Direktör Engin  Korkukır katıldı.
 
Gencer, törende yaptığı konuşmada, 2013-2014 sezonunda ilk göreve  geldiklerinde Süper Lig'de mücadeleye başladıklarını hatırlatarak, şanssız ve  kötü bir sezon geçirerek düştükleri PTT 1. Lig'de 2014-2015 sezonunu tamamlamayı  düşündüklerini söyledi.
 
Mevcut, geniş bir kadrolarının olmasına ve iç transferde görüşmelere  aralıksız devam ediyor olmalarına karşın, nokta atışları yaptırıp ana kararları  verecek kişinin takımın teknik direktörü olduğunu ifade eden Gencer, şöyle  konuştu:
 
"Onun için teknik direktör sorununun ivedilikle çözülmesi gerekiyordu.  Her ne kadar geç kalınmış dense de geç kalınmışlık yok. Geçen sene malumunuz  Temmuz ayında yeni bir hocayla başlayabilmiştik.

Bu yıl biraz yavaş hareket  etmemizin sebebi  PTT 1. Lig'i tanıyan, orada yıllarca çalışmış, görev almış, her  şeyden önce izleme imkanı olmuş bir deneyimli biriyle bir arada olmak için  uğraşıyorduk. Aynı zamanda kulübün bütçesi, şehrin kabul edebileceği, şehrin  tanıdığı, Antalyaspor'un tanıdığı bir hoca arayışı içindeydik.

Mehmet Aygün'ün  yapmış olduğu çalışmalar neticesinde yönetim kurulunda da bir araya gelerek,  Engin hocam konusunda hepimiz mutabık kaldık."
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »