19 Temmuz 2018, Perşembe

Arda Turan'dan dönebilirim mesajı

Atletico Madrid forması giyen Milli futbolcu Arda Turan yaptığı açıklamalarda Galatasaray'a dönebileceğini söylediği iddia edildi.

27 Haziran 2013 Perşembe 18:31
Arda Turan'dan dönebilirim mesajı
Galatasaray'ın transfer gündeminde olan ve tekrardan takıma alınması yönünde uzun süredir uğraş verilen Arda Turan Galatasaray'a dönebileceğinin müjdesini verdiği iddia edildi. Spor basınında yer alan haberlere göre Mehmet Ali Yalçındağ'ın yaza merhaba partisinde Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile bir araya gelen Arda Turan'ın bu buluşmada Ünal Aysal'a Galatasaray'a dönebileceğini söylediği iddia edildi. Ünal Aysal ile ayak üstü sohbet eden Arda'ya Başkan Aysal'ın Chelsea'ye gitmesi yönünde telkinde bulunduğu da iddia edildi.

2 sezon önce Galatasaray'dan Atletico Madrid'e transfer olan ve İspanyol kulübünün vazgeçilmez isimleri arasına giren Arda Turan'ı Galatasaray uzun süredir transfer etmek istiyor. Arda'nın futbol hayatını yurt dışında devam ettirmek istemesi ve kulübünün bu futbolcuyu kesinlikle bırakmak istememesi nedeniyle gerçekleşmeyen transferde Arda Turan'ın Ünal Aysal ile yaptığı sohbette Galatasaray'a dönebileceğini söylediği iddia edildi. Arda Turan ile sohbet eden Ünal Aysal'ın Milli futbolcuya, “Sen mutlu olmak için Atletico Madrid'e gittin ancak daha da mutlu olmak istiyorsan kesinlikle Chelsea'ye git” önerisinde bulunduğu Arda'nın da bu sözler karşılığında, “Her zaman için İngiltere Premier Lig'de oynamak gibi bir hayâlim var ve bunu da gerçekleştirmek istiyorum ancak seneye de bu gerçekleşmezse Galatasaray'a yani yuvama dönebilirim” cevabı verdiği iddia edildi.

Arda Turan'ın bu cevabı karşısında Ünal Aysal'ın yıldız isme her koşulda destek sözü verdiği belirtilirken “Sana her zaman destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Sen, bizim eski kaptanımızsın sana Galatasaray'ın kapılara her zaman açık olacaktır” sözleri ile Arda'ya Galatasaray kapılarının her zaman açık olduğunu söylediği iddia edildi.

Geçtiğimiz sezon ve bu sezon Galatasaray'ın transfer gündeminde hiç düşmeyen Arda Turan için Ünal Aysal'ın ilerleyen günlerde Atletico Madrid patronu Gill Marin ile görüşeceği iddia edilmişti. Arda Turan'ı mutlaka kadroda görmek isteyen Fatih Terim'in de yıldız futbolcu ile görüşerek “Yuvana dön” dediği haberleri spor basınında geniş yer bulmuştu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »