Arınç'tan yeni açıklama: "Cumhurbaşkanımızı seviyoruz ama..."

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Cumhurbaşkanımızı seviyoruz onun gücünü biliyoruz ama unutmayın bu ülkede bir hükümet var" dedi

22 Mart 2015 Pazar 22:39
Arınç'tan yeni açıklama: "Cumhurbaşkanımızı seviyoruz ama..."

Bülent Arınç'ın konuşmalarından satırbaşları şöyle:
 
- Cumhurbaşkanımızın gazetelere yönelik açıklamaları var. Nevruza yönelik konuşmalar var dünkü konuşmalarımın iyi niyetli yapıcı olduğunu düşünüyorum bundan kimsenin memnuniyetsiz olması mümkün değil. 
 
- Bir ayrılık mı var sorusunu garip karşılamam. Olan biten herkesin gözü önünde oluyor. 7 Haziran'dan sonra Ahmet Davutoğlu liderliğinde hükümetimiz görevine devam edecek. Hem kendimi hem Davutoğlu'nu yıpratacak her türlü tehlikeye karşı savunurum. Muhalefetin ekmeğine yağ sürmeye kimsenin hakkı yok. 
 
- Çünkü partimiz seçime giriyor seçime girekken güçlü bir görüntü karar mekanizmesı olmasını hallkımız arzu eder buna kimsenin gölge düşürmeye hakkı yok.
 
-Bu sözlerim herkesçe olumlu karşılandı.
 
- Bizim Cumhurbaşkanımıza sevgimiz saygımız azalmaz. Onun gösterdikleri, işaret ettikleri bizim için önemlidir. Önerilerine de ihtiyacımız var. Ama hükümetimizin bir sorumluğuu vardır.  Ülkeyi yöneten hükümetse elbette çok güçlü olması dolayısıyla Cumhuraşbakanımızın irşatlarının eleştirilerine yeri geldiğinde ihtıyacımız var. 
 
- Cumhurbaşkanımızı seviyoruz onun gücünü biliyoruz ama unutmayın bu ülkede bir hükümet var. Bu hükümet seçime girecek, Bu gücümüzün herkes tarafından bilinmesi lazım. 
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »