Arjantin'den şaşırtan karar!

​Arjantin Teknik Direktörü Alejandro Sabella'nın, final maçı nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın görevi bırakacağı açıklandı.

12 Temmuz 2014 Cumartesi 4:29
Arjantin'den şaşırtan karar!
Arjantin Teknik Direktörü Alejandro Sabella'nın, final maçı nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın görev bırakacağı açıklandı.

Arjantinliler günlerdir finale yükselmenin sevinci içinde. Ülkede "Akbaba fonuyla" girişilen pazarlıklar bile ikinci plana atılmış herkes heyecanla 13 Temmuz'da oynanacak final maçını bekliyor.

Birinci ve ikinci tur maçlarında tercih ettiği oyun düzeni yüzünden Arjantin basını tarafından acımasızca eleştirilen Alejandro Sabella ise 24 senelik final hasretine son verdiği için bir anda ülkenin en önemli adamı haline geldi. Ancak Pachorra Sabella'nın yakaladığı bu şöhretin keyfini sürmeye pek niyeti yok.

Alejandro Sabella'nın basın sözcüsü Eugeino Lopez, final maçı nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın Sabella'nın bırakacağını açıkladı. Buenos Aires Delta radyosuna konuşan Lopez, "Maç nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın milli takımla devam etmeyeceğine eminim. Arjantin'i yenilgisiz finale taşıdı, misyonunu yerine getirdi. Verebileceği her şeyi verdi, şimdi ayrılma zamanının geldiğini düşünüyor" açıklamasını yaptı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »