Avcılar'da üst geçit çöktü! 1 kişi öldü, yaralılar var

İstanbul E5 üzerindeki Avcılar'da kamyonun çarptığı üst geçit çöktü. Olayda 1 kişinin hayatını kaybettiği belirtiliyor. Çok sayıda yaralı olduğu da ulaşan bilgiler arasında...

3 Eylül 2014 Çarşamba 17:29
Avcılar'da üst geçit çöktü! 1 kişi öldü, yaralılar var
İstanbul Avcılar'da E-5 üzerinde bir yakıt tankerinin çarptığı üst geçit çöktü, çok sayıda kişi yaralandı. Köprünün altında kalan 2 kişi hayatını kaybettiği öne sürülürken İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok 1 kişinin öldüğünü 4 kişinin yaralandığını açıkladı. Avcılar-Topkapı yolu ulaşıma kapandı.

Trafik iptal olmuş durumda. Bütün yol kapandı. Üst geçit içinde yolcu olan minibüsün üzerine çöktü, 2 kişinin hayatını kaybettiği öne sürüldü.  Olay yerine gelerek incelemelerde bulunan İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok ise 1 kişinin hayatını kaybettiğini, 4 kişinin ise yaralandığını açıkladı.

Yakıt tankerindeki sızıntı nedeniyle yola köpük sıkıldı ve güvenlik önlemleri alındı. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

TANKERDEN SIZINTI İDDİASI
Yakıt tankerinden sızıntı olması ve yangın çıkma ihtimaline karşı güvenlik önlemleri alındı.

RADYO TRAFİK: ÜST GEÇİT TAMAMEN ÇÖKTÜ
Geçidin altında kamyon ve transit kamyonet var. Kamyonetten yaralılar çıkarıldı. Emniyet görevlilerinin en büyük zorluğu vatandaşları uzaklaştırmak. Kaza sonrası olay yerinde yoğunluk yaşanıyor.

Hummalı bir çalışma olması rağmen kolay kolay kalkmayacak gibi gözüküyor. Ancak öncelik ikinci çökmeyi engellemek, riski azaltmak.

Köprünün altında kalan araçlarda şuan için bir şey yok, olay yerindeki tüm yaralılar hastanele sevk edildi. 

TRAFİK DURUMU
- Avcılar-Topkapı ulaşama kapandı
- TEM'de Esenyurt'tan Mahmutbey'e kadar yoğun.
- Levent bağlantı yolunda trafik başlıyor.
- Halkalı ‘da bir yoğunluk yok.

4 YIL ÖNCE DE YAŞANMIŞTI
Dört yıl kadar önce İstanbul Beylikdüzü'nde de benzer bir kaza yaşanmıştı. Damperi açık giden araç, insanların kullandığı üst geçide çarpmış ve çok sayıda kişinin yaralanmasına yol açmıştı.

ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »