Aysal bıraktı taraftar ayaklandı!

'Galatasaray Peşindeyiz' adlı taraftar grubu, Ünal Aysal'ın başkanlığa yeniden aday olması için 'change.org'da imza kampanyası başlattı. Başka bir grup da sarı kırmızılı taraftarları saat 20.00'de Florya Metin Oktay Tesisleri'nde toplandı.

26 Eylül 2014 Cuma 4: 0
Aysal bıraktı taraftar ayaklandı!
Ünal Aysal'ın Galatasaray Kulübü Başkanlığı'na aday olmayacağını açıklaması, sarı kırmızılı camiada büyük yankı yarattı. Aysal'ın başarılı olduğunu ve göreve devam etmesi gerektiğini düşünen 'Galatasaray Peşindeyiz' adlı taraftar grubu, Aysal'ın yeniden aday olması için imza kampanyası başlattı.
İnternetteki 'change.org'da düzenlenen imza kampanyasına birkaç saat içinde binden fazla kişi katıldı.

Kampanya bildirisinde şu ifadeler kullanıldı:

ÜNAL AYSAL YENİDEN ADAY OLSUN

Türk futbolunun dibine kadar bataklığa saplandığı, TFF ve kurumlarının yanlı ve Galatasaray'a düşmanca kararların altına imzalar attığı günlerde camia olarak kenetlenmemiz ve ÜNAL AYSAL'ın arkasında durmamız bir zaruriyetten ziyade GALATASARAY DURUŞUNUN bir parçasıdır!
Şike lobilerinin futbolun en üst kurumlarınca kollandığı, hükümet destekli yasa değişiklikleri ve yeniden yargılama adı altında yapılan peşkeşlere karşı DİK duran bir GALATASARAY görmek ve sürdürmek adına başkanımız Sayın ÜNAL AYSAL'a caima olarak TAM DESTEK vermek en büyük GALATASARAY görevimizdir!
Bu görev neticesinde; Sayın ÜNAL AYSAL'ın arkasında durarak yeniden aday olması için her türlü faaliyette bulunmamız gerekmektedir!

İş bu yüzden;
ÜNAL AYSAL YENİDEN ADAY OLSUN!!!

SAAT 20.00'DE FLORYA'DA TOPLANDILAR

Sarı-kırmızılı taraftarlar, Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın, futbol takımı teknik ekibine ve oyunculara yemek verdiği restaurantın önünde toplanarak tezahüratlarda bulundu.

Restaurant önünde toplanan onlarca taraftar, başkanlığa adaylığını koymayacağını açıklayan Ünal Aysal'a destek tezahüratlarında bulundu. Taraftarlar ayrıca futbolculara da tek tek tezahüratlarla sevgi gösterilerinde bulundu.

Başkan Ünal Aysal, teknik direktör Cesare Prandelli ve futbolcu Felipe Melo da, kendisini destekleyen taraftarlara camdan el sallayarak teşekkür etti.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »