"Azgın ihtiyar şey"

Aşkı yanlış yerde arayan seks düşkünü bir kanguru Avustralya'nın küçük bir kasabasındaki kadınları canından bezdirdi.

15 Mayıs 2010 Cumartesi 19:11
"Azgın ihtiyar şey"

Tennant Koyu'ndaki kasaba yakınlarında yaşayan kanguru, kadınlara kur yapmak için her yolu deniyor.

Kasabada yaşayan kadınlardan biri yerel gazeteye, sabah erken saatlerde yürüyüş yaparken kanguru tarafından takip edildiğini farkettiğini anlatıyor:

"Arkamı döndüm ve büyük kangurunun arkamdan geldiğini gördüm. Adımlarımı hızlandırdım. Biraz tuhaf görünüyordu yürümeye devam ettim ve önemsemedim. Sonra dönüş yolunda beni bekliyorken buldum onu. Ereksiyon halindeydi ve etrafımda dönüp duruyordu. Ne istediği belliydi, azgın ihtiyar şey. O büyük bir kanguruydu ve ürkütücü bir durumdu. Gitmesi için bağırdım, ama ısrarcıydı."

Kadın kangurudan ancak başka insanlar yaklaştığında paçayı kurtarabilmiş.

Üç çocuk annesi Tanya Wilson da kangurunun bir gece bir etkinlik sırasında kanguruyu farketmiş. "Bir kangurunun o kadar gürültülü bir yere gelmesi tuhaf geldi. Kangurular arasında büyüdüğüm için merhaba demek için ona doğru gittim. Onunla sohbet ediyordum ki, diğerlerinin beni ondan uzak durmam yönünde uyardıklarını duydum" diyen Tanya kangurunun ereksiyon halinde olduğunu önemsememiş.

Kangurunun Tanya'ya bir zararı dokunmazken, kanguru hakkında şikayet eden kadınların sayısı artıyor. Bir erkeğin kanguruyu korkutmak için karşısına çıktığı, ancak yüzünün ortasına yediği yumrukla pes ettiği de belirtildi. Kasabalılar kangurunun dişi bir kanguru bulup rahata kavuşmasını umuyor.

 

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »