Aziz Yıldırım basın toplantısı düzenleyecek

Fenerbahçe Spor Kulübü'nde dün yapılması planlanan açıklamanın iptal olmasının ardından Başkan Aziz Yıldırım'ın bir basın toplantısı düzenleyerek gündemdeki konular hakkında açıklama yapacağı duyuruldu.

27 Haziran 2013 Perşembe 17: 4
Aziz Yıldırım basın toplantısı düzenleyecek
Fenerbahçe'de bir üyenin kulübe açtığı dava sonucunda Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği üyeliğine tedbir koyulan, başkanlığı dondurulan Aziz Yıldırım bu konular hakkında ve UEFA'nın Fenerbahçe'ye 2+1 yıl Avrupa kupalarından men cezası vermesi ile ilgili olarak bugün bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulunacak. Şükrü Saraçoğlu Stadı 1907 Tribününde gerçekleştirilecek basın toplantısı saat 15.00'de başlayacak.

Aziz Yıldırım'ın son dönemde kulüpte yaşanan gelişmeler ve bundan sonra izlenecek yol hakkında bilgiler vereceği belirtilirken basında yer alan bir diğer iddiaya göre de Aziz Yıldırım basın toplantısında Fenerbahçe'nin küme düşürülmesini isteyecek. Basın toplantısında ele alınacak konuların başında UEFA Disiplin Kurulu'nun verdiği 2+1 yıllık ceza ve 5. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin Başkan Aziz Yıldırım ile yönetim kurulu üyeleri Şekip Mosturoğlu ve İlhan Ekşioğlu'nun yöneticilik görevlerine tedbir koyması kararının olması bekleniyor.

Bu konuların yanı sıra Aziz Yıldırım'ın basında çıkan iddialar hakkında da cevaplar vermesi bekleniyor. Aziz Yıldırım'ın bundan sonra kulübün hangi yolu izleyeceği, atılacak adımlar ve geçmiş dönemde alınan bazı karalar hakkında bilgiler vermesi de bekleniyor.

Aziz Yıldırım'ın özellikle Türkiye Futbol Federasyonu'nun şimdiki ve önceki yönetimi, Galatasaray ve Trabzonspor hakkında da açıklamalar yapması bekleniyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »