25 Nisan 2018, Çarşamba

Aziz Yıldırım patladı: Gözünüzün yaşına bakmam

İşte Aziz Yıldırım’ın Samandıra çıkarmasındaki yapıcı konuşmasının detayları

4 Aralık 2014 Perşembe 18:27
Aziz Yıldırım patladı: Gözünüzün yaşına bakmam
Akşam’da yer alan habere göre, Aziz Yıldırım futbolcularla Samandıra’da konuştu. ‘Ben sabahtan akşama kadar çalışıyorum, çabalıyorum. Niye? Sizin paralarınızı ödemek için. Sizler ne yapıyorsunuz? Sahada topa bile koşmuyorsunuz. Bundan sonra adam gibi oynayın.’

“Beyler bu ne ruhsuzluk, bu nasıl futbol…” Başkan Aziz Yıldırım, Eskişehir maçı sonrası soluğu aldığı Samandıra’da F.Bahçeli futbolculara yaptığı yapıcı konuşmaya işte bu sözlerle başladı. “Öncelikle şunu bilin” diye devam eden Yıldırım, “İsmail hoca sorumlu, ben yetkiliyim” dedi ve “Herkes gider İsmail hoca kalır. Buna göre hareket edin” sözleriyle F.Bahçe’deki yeni dönemle ilgili ilk ipuçlarını verdi. Yıldırım’a bu sözleri, Eskişehir Süper Lig tarihinin koşu rekorunu kırarken, F.Bahçeli futbolcuların elleri bellerinde topu ayaklarına beklemesi söyletti.

GÖZÜNÜZÜN YAŞINA BAKMAM

Sarı-Lacivertli futbolcuların sahada savaşmaması, kaçak dövüşmesi, F.Bahçe Başkanı’nın tepkisi çekerken, Yıldırım “Bu saatten sonra hiçbirinizin gözünün yaşına bakmam” diyerek, yeni süreçte F.Bahçeli oyunculardan armanın hakkını vermelerini istedi. Başkan Yıldırım, “4. yıldız için her şeyi yaparım, yapıyorum da. Ama sizler, topa ayağınızı bile sokmuyorsunuz. Ben sabahtan akşama kadar çalışıyorum, çabalıyorum. Niye? Sizin paralarınızı ödemek için” diye konuştu.

MÜCADELEM 1 MİLYON ÜYE İÇİN

Başkan, sözlerine “Bütün mücadelem 1 milyon üye için. Yüzlerce insanla görüyorum, herkesin elini sıkıyorum. Sizler ne yapıyorsunuz? Sahada topa bile koşmuyorsunuz” diye devam etti. Başkan Aziz Yıldırım’ın, Samandıra çıkarmasındaki yapıcı konuşmasını bitirdiği cümle ise “Bundan sonra adam gibi oynayın” oldu. Yıldırım’ın bu sözlerinin ardından Balıkesir maçıyla birlikte F.Bahçe’de yeni bir dönem başlıyor. F.Bahçeli futbolcuların Yıldırım’ın uyarıları doğrultusunda topa ayaklarını uzatması bekleniyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »