Aziz Yıldırım'dan basına sitem!

Fenebahçe Başkanı Aziz Yıldırım, basın mensupları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

19 Temmuz 2014 Cumartesi 2: 4
Aziz Yıldırım'dan basına sitem!
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Asbaşkan Mahmut Uslu ile birlikte Düzce Topuk Yaylası'nda basın mensuplarıyla sohbet eşliğinde bir toplantı gerçekleştirdi.

Aziz Yıldırım'ın konuşmasından satır başları şu şekilde:

- Ağustosun 7 veya 8'inde Chelsea ile oynayacağız, pazar gün açıklayacağız. Sonra ayın 16'sında İtalyan takımı getirmeye çalışıyoruz. Sonra Roma'ya gidiyoruz, sonra Galatasaray ile Süper Kupa oynuyoruz ve sonra da lig başlıyor.

- Gittik Almanya'ya, köy takımı ile maç yaptık. Basın yazıyor, onunla kavga etti, şunu yaptı, bunu yaptı, spor basını bu olmamalı.

- Bakın burada bir salon var, bununla ilgili bir haber yaptınız mı? İzni isteyin, gelin haber yapın. Basın böyle olmalı. Adam Brezilya'dan bizimle ilgili haber yapıyor.

- Ben değişik bir insanım. Benim şöhret olma, gazetelere çıkma gibi bir hayalim yok. Benim tek amacım Fenerrbahçe.

- Bugün buradaki Topuk Yaylası'nı yaptık, 15 milyon'a yaptık, ben bu paraya oyuncu da alabilirdim. Biz bu tesisleri Fenerbahçe kaynaklarını kullanarak yaptık.

- Ben geçen hafta Bodrum'a gittim, 3 tane teyzem, helikoptere bindik indik. Yazıyorsunuz ki, yanında kadınlar vardı. Bu ahlaksızlık.

- Bunları aramızda bir dost muhabeti olarak görün, öyle haberini falan da yapmaya gerek yok. Benden sizlere bir sitem bu, dostça bir sitem.

- Bu sene formamızın önüne göğüs reklamı almamaya karar verdik. Transfer takviyesi de yapmayacağız. Öyle boşuna yazmaya gerek yok, almayacağım diyorum bakın.

- Yeni formalarımız yarın saat 12:00'de Fenerium mağazalarımızdan satışa çıkacak. (Mahmut Uslu ile birlikte yeni formaları giydiler) Göbeklerimizi çekmeyin bak.

- Yeni sezon herkese hayırlı olsun.

Mahmut Uslu: "Başkana teşekkür ettim"

- Ben buraya ilk geldiğimde daha yoldan gelirken bu yolu kim yaptı dedim, başkan yaptı dediler, devlet de yardımcı oldu tabi. Geldim daha tesisleri görmeden başkana teşekkür ettim.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »