Aziz Yıldırım'ın Fenerium öfkesi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mağazalarda forma kalmaması nedeniyle Fenerium Genel Müdürü Aydın Kirman’a tepki gösterdi

24 Temmuz 2014 Perşembe 16:26
Aziz Yıldırım'ın Fenerium öfkesi
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, formalar satışa çıktıktan sonra oluşan yoğun ilgiden dolayı büyük mutluluk duyuyordu.

Sarı lacivertlilerin başkanı, pazar günü Fenerium’daki taraftar ilgisini yakından görmek için yönetim kurulundaki arkadaşlarından bazıları ile Fenerium’u ziyaret etti. Taraftarın yoğun ilgisi ile mutluluğu pekişen Yıldırım, forma raflarının bir çoğunun boş olduğunu görünce şaşırdı.

“Yeni formalar neden yok” diye soran Yıldırım, firmanın yöneticilerini çağırdı. Ancak hiçbir yönetici Fenerium’da değildi. Taraftarın bu kadar yoğun ilgisine rağmen yöneticilerin hiçbirinin orada olmamasından dolayı büyük şaşkınlık yaşayan Yıldırım bu duruma öfkelendi.

RAFLARIN BOŞ BIRAKILMASI AFFEDİLMEZ

Ertesi gün genel müdür Aydın Kirman ile karşı karşıya gelen Aziz Yıldırım, Fenerium’un genel müdürüne bu durumun nedenlerini sordu. Başkan Yıldırım, taraftardan formalar ve ürünlere bu kadar büyük ilgi varken isteklerin karşılıksız bırakılmasının ve rafların boş olmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ayrıca, böylesine yoğun bir dönemde Fenerium’un hiçbir müdürünün de görevinin başında olmamasının affedilemez olduğunu dile getirdi. Aydın Kirman’a sert sözler söyleyen Yıldırım’ın bu çıkışı üzerine Kirman, yıllık iznini kullanmak üzere ayrıldı.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »