25 Haziran 2018, Pazartesi

'Babama gidiyorum' diye çıktı kayıplara karıştı

AYDIN'ın İncirliova İlçesi'nde, annesinden 8 yıl önce boşanan babasının yanına gitmek üzere evden çıkan 24 yaşındaki Hörü Yaşım'dan 35 gündür haber alınamıyor. Kızının hayatından endişe eden baba Zeynel Yaşım, görenlerini ya da yerini bilenlerin en yakın jandarma veya polis merkezine haber vermelerini istedi.

2 Ocak 2015 Cuma 18:42
'Babama gidiyorum' diye çıktı kayıplara karıştı
Tarım işçisi olarak çalışan 54 yaşındaki Zeynel Yaşım, biri erkek üç çocuğunun annesi Elvan Dağlar'dan 8 yıl önce boşandı. Boşanmanın ardından çocuklardan iki kız anneleriyle yaşamaya başladı. Ancak zaman zaman babalarıyla da kalan iki kızdan, başından daha önce bir evlilik geçen Hörü Yaşım, geçen 27 Ekim'de, iddiaya göre babasına gideceğini söyleyerek Sandıklı Mahallesi, Acarlar Mahallesi'ndeki evlerinden çıktı.Ancak iddiaya göre genç kadın, aynı mahallede 2 kilometre mesafedeki babası evine gitmedi. Genç kadının kaybolduğu baba Zeynel Yaşım'ın boşandığını eşini aramasıyla ortaya çıktı. Annesinin yanında da olmayan kızlarını gidebileceği yerlere bakmalarına rağmen bulamayan baba Yaşım, polis ve jandarma, kayıp başvurusunda bulundu.


35 gündür kızınının ortalıkta olmadığını belirten baba Yaşım, hayatından endişe ettiğini belirtip, görenlerini ya da yerini bilenlerin en yakın jandarma veya polis merkezine haber vermelerini istedi. Kızının ara sıra kendisiyle de kaldığını belirten Zeynel Yaşım, "Hörü, birkaç haftadan beri yanıma gelmeyince annesini aradım. O da 'Senin yanında değil mi?' diye sorunca şoke oldum. 35 gün önce evden çıkmış. Annesi de benim yanımda olduğunu dünüşüp, aramamış. Gidebileceği tüm yerlere baktık. Ancak, kendisini bulamadık. Nerde, kiminle veya kimlerle merak ediyoruz. Kızımı çok seviyorum. Tek isteğim bir an önce ona tekrar kavuşmak" dedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »