23 Şubat 2019, Cumartesi

Bahçeli, Akşener'i tehdit etti

İYİ Parti lideri Meral Akşener'i tehdit eden MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın" dedi.

4 Ekim 2018 Perşembe 19:47
Bahçeli, Akşener'i tehdit etti
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti lideri Meral Akşener'e tehditler savurdu. 

Sosyal medya hesabından isim vermeden Akşener'i hedef alan Bahçeli, "MHP'ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın" ifadelerini kullandı.

Akşener'e ağır ithamlarda bulunan Bahçeli'nin paylaşımları şöyle:

“İyi bellemiş, tekeden süt çıkmaz. Bize ‘saray yancısı, saray paspası, lastik’ diyen, üzerine binip bir daha da inmediği kıratıyla karanlık vadiler, katran geceler dolaşan Secah Bint Haris'te adap, edep, erdem, insaf, irade, millilik ve siyasi ahlak görülmez, aransa da bulunamaz.

HDP'ye Kürt siyasi hareketi diyordu. PKK'lı Demirtaş için af istiyor, CHP'nin yörüngesine gönüllü şekilde giriyordu. Takmadığı maske, yapmadığı makyaj yoktu. FETÖ'nün dümen suyundaydı. Kalkmış MHP'ye eylem ve fikir ortaklarıyla saldırıyor, hakaretler sıralıyor; hadi oradan…

Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP'ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!”


OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »