Bahçeli'den İnce'ye apolet tepkisi

Miting yapmama kararı alan MHP'de, Genel Başkan Bahçeli, partisinin Sivas istişare toplantısında konuştu. Bahçeli'nin gündeminde 'apolet' tartışmaları ve muhalefetin Cumhurbaşkanlığı adayları vardı.

6 Haziran 2018 Çarşamba 20:10
Bahçeli'den İnce'ye apolet tepkisi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sivas Bölge İstişare Toplantısı'nda konuştu. 

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "(Muharrem İnce'nin sözleri) Bu komutanımızın (Korgeneral İsmail Metin Temel) apoletlerini sökecek müptezel henüz anasından doğmamıştır." dedi.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Zillet ittifakının cumhurbaşkanı adaylarına bakınız. Tam bir garabet tam bir felaket. Birisi çıkıyor, parlamenter sisteme geri döneceğiz diyor. Diğeri çıkıyor saygın bir generalin apoletlerini sökeceğim iddiasında bulunuyor. Allah bunlara fırsat vermesin. Neymiş Cumhurbaşkanını alkışlamış. Ne yapacaktı? Yuh mu çekecekti? 

İkinci ordu komutanının hedef yapılması boşuna değildir. CHP Genel Başkanının Afrin'e girilmesi çağrısının ayaklar altına alan inanmış ve kahraman evlatlarımızın komutasını yapan kişi değerli generalimizdir. Bu komutanımızın apoletlerini sökecek müptezel henüz anasından doğmamıştır. İnce işçilikle apolet sökmenin hevesine kapılan edep ve terbiye yoksunu siyasi duruşa büyük milletimiz haddini bildirecek karardadır."

"TÜRKİYE KAYBEDECEKTİR"
"24 Haziran'da ya milli irade hakim olacak ya da zillet ittifakı hakim olacak Türkiye kaybedecektir. CHP'nin seçim beyannamesi Kürdistan'a yeşil ışıktır. Bunlar Sivas kongresinin karşısında filizlenen mandacı çürüklerdir. Türk milleti adı millet aslı zillet olan ittifaka asla geçit vermeyecektir. Şayet verirse hıyanet temize çıkacak Türkiye düşmanları rahat nefes alacaklardır. CHP, SP, DP, İP, HDP kaosa gel gel yapıyor kriz sinyali yakıyorlar. Fitne ve dedikodu yayıyorlar milli bekayla ilgili hiç bir kaygı taşımıyorlar. Sundukları, söyledikleri bir şey yok. Ancak yalanları dolanları uyduruk lafları pek çok."

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »