Bahçeli'den sert açıklama!

MHP lideri Devlet Bahçeli, son günlerde yaşanan şiddet olaylarına ilişkin yaptığı açıklamada; ''Çok açık uyarıyorum, AKP Hükümeti Türkiye'nin milli ve stratejik hedeflerine duyarsız kalmayı sürdürürse, çoktan bitmiş ve gömülmüş olan süreç ihanetine oksijen vermeye devam ederse çözülme kaçınılmaz olacaktır'' dedi.

10 Ekim 2014 Cuma 2:33
Bahçeli'den sert açıklama!
MHP lideri Devlet Bahçeli, son günlerde yaşanan şiddet olaylarına ilişkin yaptığı açıklamada; ''Çok açık uyarıyorum, AKP Hükümeti Türkiye'nin milli ve stratejik hedeflerine duyarsız kalmayı sürdürürse, çoktan bitmiş ve gömülmüş olan süreç ihanetine oksijen vermeye devam ederse çözülme kaçınılmaz olacaktır'' dedi.

 "Milliyetçi-Ülkücü Hareket'in her mensubu  uyanık ve dikkatli olacak, muhtemel kavga ve çatışmalardan kesinlikle uzak  kalacaktır. Türkiye sevdalısı aziz dava arkadaşlarım, çakılan etnik kıvılcımın  nelere mal olacağını, pusuya yatmış bölücülerin bin yıllık kardeşlik ve kader  ortaklığına darbe vurmak için nasıl kuyruğa girdiğini bilmek ve görmek  zorundadır. Kardeş kavgası çıkartmak ve son yurdumuzu baştan ayağa cehenneme  çevirmek için iştahlı olan şiddetseverlere koz verilmeyecektir."

MHP lideri Devlet Bahçeli, son günlerde yaşanan şiddet olaylarına ilişkin yaptığı açıklamada; "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'çözüm sürecinin sabote edilmesinden' bahsetmesi, Başbakan Davutoğlu'nun 'hiçbir vandalizme çözüm sürecini kurban vermeyiz' demesi hala devleti yöneten teslimiyetçi ruhun akıllanmadığını, ıslah ve terbiye olmadığını göstermektedir'' dedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »