Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'dan flaş açıklama!

İstifası istenen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, kararını pazartesi günü 17.00'de açıklayacağını söyledi.

26 Ekim 2017 Perşembe 20:16
Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'dan flaş açıklama!
AK Parti'de istifası istenen belediye başkanları arasında olan ancak isitfa edip etmeyeceği günlerdir konuşulan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur'dan açıklama geldi. Ahmet Edip  Uğur, Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısına katılmak üzere geldiği  Belediye Toplantı Salonu'nun girişinde bir basın mensubunun "İstifayla ilgili bir  açıklama var mı?" sorusuna, "Açıklama var efendim, pazartesi günü saat 17.00.  Pazartesi günü açıklama yapacağız, kararımızı açıklayacağız. O zaman basın,  kamuoyu kararımızı öğrenmiş olacak." karşılığını verdi. 

TEK O KALMIŞTI...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile başlayan istifa açıklamaları, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile devam etmişti. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek cumartesi istifa edeceğini duyurmuş sadece Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un kararı bekleniyordu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »