Balıkesirspor 2. etap çalışmalara başladı

Balıkesirspor ikinci etap kamp çalışmalarına başladı

31 Temmuz 2014 Perşembe 17:12
Balıkesirspor 2. etap çalışmalara başladı
Spor Toto Süper Lig’in yeni ekiplerinden Balıkesirspor’da, bayram tatilinin ardından kulüp tesislerinde toplanan yönetim, teknik heyet ve futbolcuların bayramlaşmasının ardından, takım sezon hazırlıkları kapsamındaki 2. etap kamp çalışmalarına yaptığı antrenmanla başladı.

Kulüp başkanı Tuna Aktürk, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör İsmail Ertekin ve yardımcılarıyla futbolcular, verilen bayram tatilinin ardından kulüp tesislerinde biraraya geldi. Burada yapılan bayramlaşmanın ardından Ertekin’in, Bursa’dan getirdiği kestane şekerlerini futbolculara ve yöneticilere ikram edildi.

Aktürk, verilen tatilin ardından futbolcuları dinlenmiş olarak gördüklerini belirterek, bayramlarını kutladı, iyi bir hazırlık dönemi geçirmelerini temenni etti.

Daha sonra takım, İsmail Ertekin gözetiminde 2. etap çalışmalarına yaptığı antrenmanla başladı. 45 dakikalık koşunun ardından futbolcular, topla çalıştı.

Ertekin, antrenman öncesinde yaptığı açıklamada, sezon planlaması yaparken ellerinden geldiğince doğru yere doğru oyuncuyu bulmaya çalıştıklarını belirterek, istedikleri yerlere büyük ölçüde transferi tamamlamadıklarını, gelen oyuncuların faydalı olacağını düşündüğünü söyledi.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »