19 Temmuz 2018, Perşembe

Bartın'da astsubay babasını öldürdü

Deniz astsubay başçavuş Bülent Aydınöz (37), babası Recep Aydınöz'ü (60) diz çöktürdükten sonra beylik tabancasıyla 5 el ateş ederek öldürdü.

15 Kasım 2013 Cuma 19:17
Bartın'da astsubay babasını öldürdü
Olay gece saat 01.00 sıralarında, Bartın'ın Güzelcehisar Köyü Hisar Mahallesi'nde meydana geldi. İzmir Foça'da görev yapan deniz astsubay Bülent Aydınöz, izin alarak memleketi Bartın'a geldi. 3 ay önce eşinden boşandığı öğrenilen Bülent Aydınöz, Bartın'da hasta olan annesiyle ilgilenirken, gece köyde oturan babası Recep Aydınöz'ün yanına gitti. 

Sosyal Paylaşım Sitesine Yazdı


Bülent Aydınöz sosyal paylaşım sitesinde ''Kardeşlerim annem size emanet, bugün çok acı bir gün olacak. Hakkınızı helal edin'' yazısını paylaştı. Bir kereste fabrikasında çalıştıktan sonra emekli olan babasıyla tartışan Bülent Aydınöz beylik tabancasını çıkardı. Silah sesinin duyulmaması için müzik açan Bülent Aydınöz, iddiaya göre küçüklüğünde şiddet gördüğü, üzerinde baskı kuran babası Recep Aydınöz'e diz çöktürdükten sonra 5 el ateş etti. Recep Aydınöz yaşamını kaybederken, annesi ve yakınlarına mektup yazan Bülent Aydınöz daha sonra kafasına dayadığı tabancasını ateşleyerek yaşamına son verdi.

3 katlı evin ikinci katından yükselen müzik sesleri üzerine binada yaşayanlar jandarmaya durumu bildirdi. Eve gelen jandarma ekipleri içeri girdiklerinde Recep ve Bülent Aydınöz'ün cesetleriyle karşılaştı. Evde yapılan incelemenin ardından baba ve oğlunun cesetleri Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
Yakınları, Bülent Aydınöz'ün babasının kumar oynaması nedeniyle tartıştığını iddia ederken, babasının kumarda para kaybetmesi nedeniyle arsalarını sattığını söylediler.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »